16/06/2026
W dniu 12.06 druhowie z OSP Wola Koszucka zabezpieczali uroczystości odpustowe w m. Wacławów oraz w dniu 13.06 festyn w m. Jaroszyn w Gmina Lądek . Naszym zadaniem było czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników, kierowanie ruchem oraz dbanie o sprawny przebieg wydarzeń.
Dziękujemy organizatorom za współpracę. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego dnia i służyć lokalnej społeczności naszej gminy.
W Wacławowie udział wzięli:
Gracjan Grzybowski
Łukasz Kujawa
Michał Łyskawa
Mateusz Grochowski
W Jaroszynie wzięli udział:
Jacek Kujawa
Michał Piotr Dogoda
Robert Ciesielski
Kacper Brzeziński