07/06/2026
Podczas tegorocznej nocy muzeów, mieliśmy okazję jako stowarzyszenie zaprezentować u naszych przyjaciół z Grupy Poszukiwawczej Południe. Przy nie dawno otwartej Izbie Historycznej w Żegocinie, rozbiliśmy biwak partyzancki. Dziękujemy za zaproszenie i liczne odwiedziny naszej dioramy!
Nasz udział w wydarzeniu był realizowany przy finansowaniu z budżetu Gminy Słopnice w ramach zadania publicznego "Historia, Pamięć, Tożsamość"