15/03/2026
14 marca 2026 r. odbyło się zebranie sprawozdawcze z działalności koła w minionym roku 2⃣0⃣2⃣5⃣ 📝
Przewodnicząca Grażyna Ratajska podsumowała wydarzenia, w których brały udział członkinie koła, a rok 2025 w nie obfitował. Również te zaplanowane na 2026 r. są liczne. Skarbnik koła - Maria Buczek-Bińkowska zebrała roczną składkę i przedstawiła stan finansowy koła, a Sekretarz Kazimiera Zawistowska wszystko skrzętnie notowała 🖋
Po części formalnej zasiadłyśmy do wspólnie przygotowanego poczęstunku i rozmów.
Gościłyśmy również sołtysa Henryka Garusińskiego, który złożył członkiniom życzenia z okazji dnia kobiet 💐