15/06/2026
🎶 Zapraszamy na cykl wieczorów twórczych w ramach programu grantowego “ . Edycja 3” pod nazwą KOMFORTNIK. Autorką projektu jest Daryna Osypova, a w ramach niego zrealizowane zostaną wspaniałe spotkania! Na pierwsze, czyli wieczór muzyczny zapraszamy już w sobotę 20 czerwca 2026 roku o godzinie 16:00 do RDK Słocina przy ul. Paderewskiego 154.
👨🎤 Śpiewasz, grasz na instrumencie lub masz swój zespół, a może po prostu chcesz posłuchać innych? To dobry pomysł na oswajanie się ze sceną czy tremą. Na wieczór muzyczny zapraszamy chętnych muzyków, wokalistów, zespoły (obowiązkowe zapisy dla występujących przez formularz i poinformowanie nas o potrzebach), jak również publiczność. Wejście jest darmowe.
📝 Zapisy dla występujących: forms.gle/BHQfGaqqd3JYWGTi7
🗣️ Jak mówi pomysłodawczyni, KOMFORTNIK zrodził się z obserwacji realnej potrzeby środowiska młodzieżowego Rzeszowa:
„Wielu młodych ludzi, np. muzyków, aktorów, plastyków, nie ma przestrzeni, w której mogliby zaprezentować swój talent bez presji oceny, rywalizacji i konieczności posiadania doświadczenia scenicznego. Duże sceny i sformalizowane festiwale bywają przytłaczające, szczególnie dla osób, które dopiero zaczynają swoją drogę twórczą lub zmagają się z lękiem społecznym i nieśmiałością”.
Rzeszów - stolica innowacji | Kultura w Rzeszowie
wśród fanów