16/09/2024
TO KONIEC ❗️❗️
W niedzielę 15.09.2024 odbył się apel hufca, na którym po 2,5 latach prowadzenia naszej jednostki Przemek został zdjęty z funkcji drużynowego. Niestety wraz z zdjęciem Przemka z funkcji drużynowego po 15 latach 12 Rzekuńska Drużyna Harcerzy Ascalon została rozwiązana. 😱😔
Na apelu pożegnaliśmy obecnych członków zz-tu Kacper Jeziorkowski, Błażej Borucki , Mateusz Bożomański , Piotr Dumała, Błażej Wikowski, ale należą się również podziękowanie dla byłych członków zz-tu Szymon Antośkiewicz, Dawid Pihan, Maciej Czartoryjski. 🫡🥰
Jednak nie chcieliśmy odbierać chłopakom wspaniałej atmosfery i niezapomnianych przygód jakie daje harcerstwo , powstała nowa jednostka 7 próbna Ostrołęcka Drużyna Harcerzy ,,Eques” działającą na Stacji w Ostrołęce.
Chciałbym podziękować za wspaniałą przygodę którą dało mi prowadzenie tej wspaniałej i najlepszej jednostki jaką był ,,Ascalon”, jestem wdzięczny, Dziękuję.
~ wasz drużynowy , najlepszy przyjaciel i starszy brat Przemysław Bazylak