11/06/2026
Kolejny dzień pełen aktywności, integracji i dobrej energii!
Dzisiejszy dzień dostarczył naszym uczestnikom wielu pozytywnych emocji, nowych doświadczeń i okazji do wspólnego spędzenia czasu. W godzinach porannych w siedzibie naszego stowarzyszenia odbyło się spotkanie profilaktyczne realizowane w ramach zadania „Aktywnie bez nudy – wybieram zdrowie”, dofinansowanego przez Urząd Miasta Radzyń Podlaski. Gościliśmy Panią Beatę Żyłkę z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, która rozmawiała z uczestnikami o zdrowym stylu życia, odpowiedzialnych wyborach oraz sposobach radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami bez sięgania po używki....
Dzisiejszy dzień dostarczył naszym uczestnikom wielu pozytywnych emocji, nowych doświadczeń i okazji do wspólnego spędzenia czasu. W godzinach porannych w siedzibie naszego stowarzyszenia odbyło się spotkanie profilaktyczne realizowane w ramach zadania „Aktywnie bez nudy – wybieram zdrow...