19/12/2025
Dzisiaj w naszym Kole odbyło się już ostatnie spotkanie seniorów w ramach programu Danie Danie Wspólnych Chwil dzięki Fundacja Biedronki nadczym bardzo ubolewamy i mamy nadzieję, że uda nam się wziąć udział w tym projekcie także w przyszłym roku.
Dzisiejsze spotkanie było spotkaniem wigilijnym, w którym oprócz seniorów wzięła udział Pani Urszula Liedkiewicz- dyrektor Gminny Osrodek Kulturalno BibliotecznySkibin, z którym często staramy się współpracować.
Spotkanie rozpoczęliśmy od części artystycznej i wspólnego kolędowania. Gościliśmy u nas cudownie śpiewającą i grająca na skrzypcach Martę Kińska. Marta swoim występem zachwyciła wszystkich obecnych. Marto, bardzo dziękujemy Ci, ża wspólne kolędowanie ♥️
Na dzisiejszych stołach gościły typowe smakołyki wigilijne- paszteciki, czerwony barszcz, rybka, śledzie, ryba po grecku, sałatki, pierogi różnego rodzaju, makowiec, pierniczki i wiele innych pyszności...
Zgadnijcie, kto nas odwiedził....
Tak, tak, to Święty Mikołaj, który rozdawał naszym seniorom prezenty. Oczywiście, trzeba było powiedzieć wierszyk, zaśpiewać piosenkę, opowiedzieć kawał. Ale na Mikołaja działały także przytulasy i miłe słowa.
Dodatkowo, każdy z naszych gości otrzymał również piękna, świąteczna kartkę, które przygotowały przedszkolaki z grupy Biedronek z Gminnego Przedszkola Kujawski zakątek w Skibinie. Dzieciom oraz Panią z przedszkola bardzo dziękujemy za te upominki.
Na koniec najbardziej chcemy podziękować Wszystkim Seniorom, którzy odwiedzali nas przez wszystkie spotkania, cieszymy się, że na każde koleje przychodziły nowe osoby.
Oczywiście na spotkaniu życzenia już były, ale tutaj jeszcze raz życzymy Naszym Seniorom, ale także wszystkim Państwu zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.