24/04/2026
Jako Stowarzyszenie „Nasza Trójka” z ogromną radością włączyliśmy się w organizację konkursu „Ubierz Panią Wiosnę” 🌸
To dla nas czysta przyjemność wspierać takie inicjatywy – pełne kreatywności, zaangażowania i dziecięcej wyobraźni. Prace uczestników zrobiły na nas ogromne wrażenie, a wybór zwycięzców na pewno nie należał do łatwych!
Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia i dołożyć swoją cegiełkę, fundując nagrody dla młodych artystów.