25/11/2025
Radomskie Towarzystwo Pacjentów Onkologicznych zaprasza na Pierwszowtorkowe Spotkanie Otwarte już 2 grudnia.🎄✨
Temat miesiąca: Arteterapia w świątecznym klimacie jako sposób na redukcję stresu 🎨💚
Warsztaty poprowadzą członkowie stowarzyszenia.
Czeka przyjazna atmosfera, rozmowy, wsparcie i miłe niespodzianki 🎁
Dodatkowo: materiały edukacyjne, nauka samobadania oraz kawa i herbata ☕📘
📍 Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Rynek 15, sala 1.06
⏰17:00-19;00
📞 517 622 819