16/04/2026
15 kwietnia 2026r. uczestnicy z Klubu Seniora w Gminnym Ośrodku Kultury w Raciążku wybrali się na wycieczkę do pobliskiego Ciechocinka. Wyjazd był doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, rozmów oraz budowania relacji w przyjaznej atmosferze. 😊
W programie wycieczki znalazł sie spacer po uzdrowisku, podczas którego uczestnicy korzystali z prozdrowotnego mikroklimatu oraz podziwiali unikalne konstrukcje budynków. Ciechocinek w wiosennej odsłonie zachwycił spokojem oraz licznymi alejkami sprzyjającymi wypoczynkowi. 🌱🌿🍃
Nie zabrakło również czasu na wspólny posiłek 🍛🍝🥗 w restauracji Amazonka, który był okazją do integracji i miłych rozmów. 👄🗣️
Wycieczka przebiegła w bardzo miłej atmosferze, a dopisująca pogoda sprzyjała realizacji wszystkich zaplanowanych atrakcji. Wszyscy uczestnicy wrócili zadowoleni, pełni pozytywnych wrażeń i wspomnień. 🥰☺️