12/06/2026
Za nami rok pełen owocnej współpracy ze Szkołą w Przyjaźni!
🤝 Nasze progi odwiedzili wspaniali zerówkowicze, którzy zachwycali nas na każdym kroku.
Maluchy skradły nasze serca i pokazały ogromne talenty:
🎨 Artystyczny: podczas wspaniałego występu na Dzień Babci i Dziadka!
🧇 Kulinarny: przygotowując własnoręcznie pyszne, pachnące gofry!
🌱 Kreatywny: tworząc z okazji Dnia Dziecka piękne, kolorowe „lasy w słoiku”! 🔮✨
Na osłodę i pożegnanie tego cudownego roku, każdy uczestnik dostał pysznego loda! 🍦 ufundowanego przez OKiS w Żukowie :)
Dziękujemy za tę genialną współpracę i 🌟wyjątkową energię!
Do zobaczenia!