24/05/2026
🚒👨🚒 Wczoraj druhowie z OSP Przybynów mieli przyjemność uczestniczyć w Pikniku Rodzinnym z okazji Dnia Mamy i Dziecka w Ostrowie! 👩👧👦❤️
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas, uśmiechy i świetną atmosferę 😊
Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia! 👏