04/06/2026
Dziś nasza Jednostka wzięła udział w uroczystościach Bożego Ciała. Jest to jedno z najważniejszych i najbardziej uroczystych świąt w Kościele katolickim, podczas którego wierni w sposób szczególny oddają cześć Jezusowi Chrystusowi obecnemu w Eucharystii.
W ramach obchodów wystawiliśmy poczet sztandarowy oraz zabezpieczaliśmy trasę i miejsce przejścia procesji, dbając o jej sprawny i bezpieczny przebieg.
Dziękujemy wszystkim druhom za zaangażowanie, godne reprezentowanie naszej Jednostki oraz służbę na rzecz lokalnej społeczności.
🚒 Bogu na chwałę, ludziom na pożytek.