14/05/2026
Jest medal, brawo Panowie👏👏👏
MAMY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI❗️
Z Gdańska napływają do nas świetne informację, podczas trwających Mistrzostw Polski Młodzieżowców nasi reprezentaci wywalczyli pierwszym medal w historii naszego klubu.🔝
Patryk Bielecki i Mateusz Rutkowski od rana rywalizują w turnieju drużynowym. W pierwszym meczu pewnie, bez straty seta ograli reprezentantów Śląska, a przed chwilą również 3:0 pokonali LKS Żywowice, tym samym awansowali do półfinału i zapewnili sobie minimum brązowy medal. 👑
Już w tym momencie jest to nasz największy suckes, ale to nie koniec emocji na dziś, bo już o 17:40 zagramy o finał z bardzo silną reprezentacją województwa podkarpackiego, składającą się z zawodników 1 ligi.🤝
O przebiegu spotkania będziemy na bieżąco informować w komentarzach.⬇️
Wspierają nas:
JOOLA Table Tennis
Prestivet
Miviena-oświetlenie
Biuro Rachunkowe Quantus Totumm
Gmina Tarnowo Podgórne
Modest - sprzęt do tenisa stołowego
Hotel Edison Poznań Baranowo
Gephouse Development
Sicher Bautechnik