09/03/2026
Czuwaj!
W zeszły weekend zastępem wędrowniczym "Imvubu" wybraliśmy się na biwak w Karkonoszach. Siedmioosobowym składem przez te dwa dni pokonaliśmy ok. 35km, zaczynając przy Wielkim Kamieniu kończąc w schronisku Szrenica. Poniżej zdjęcia z wyjazdu oraz jeden z (bardzo) wielu memów jakie powstały po naszej przygodzie⚜️
Czuwaj!