01/02/2023
Dzisiaj mieliśmy okazję spotkać się z uczniami szkoły językowej Na języku w Jarocinie. Reprezentowały nas dwie Agnieszki i Przemek☺
Bardzo miło spędzony czas i super grupa.
Mamy nadzieję, że udało się przekazać kilka ciekawych informacji i być może zarazić kogoś pasją do gór⛰️🏕🏞🧗♀️🏔
Dziękujemy za zaproszenie i super przyjęcie😉