21/06/2025
Cześć, tutaj Ola z Rogali 🥐
Macie ochotę zagrać ze mną sesję, a przy tym przysłużyć się nauce? Na pewno!
Poszukuję czterdziestu pełnoletnich, rodzimych użytkowników języka polskiego do udziału w badaniu językoznawczym. W jego ramach rozegrana zostanie sesja w systemie Vaesen.
Rozgrywka potrwa około 3 godzin i zostanie nagrana. Nagrania nie będą nigdzie udostępniane, a wyniki podawane będą w sposób zanonimizowany. Grać będziemy w budynku Collegium Novum, al. Niepodległości 4, Poznań.
💸 Dla uczestników przewidziana jest gratyfikacja w postaci bonu do Allegro o wartości 50zł.
Chętnych zapraszam do kontaktu z naszą stroną, lub jeszcze lepiej bezpośrednio ze mną (skomentuję tego posta). Bardzo proszę o podanie swojej dostępności w lipcu i sierpniu, aby usprawnić podział chętnych na grupy.
Zapraszam!
Ola 'Angy' Rewerska
P.S. - Dla tych dwunastu osób, które były na badaniu pilotażowym - dziękuję jeszcze raz i zapraszam ponownie, scenariusz będzie inny 🥰