22/09/2025
Czuwaj! ⚜
W ubiegły weekend odbył się nasz coroczny wyjazd kadry ,,Stopem do Wisełki"!🚗
Wyścig autostopem bezapelacyjnie wygrały pwd. Kasia Marchwiak i pwd. Julia Warszajło, które z pod hufca dotarły na bazę w 6 godzin i 62 minuty😉 - gratulujemy!👏🏆
W sobotę mieliśmy czas, aby zwiedzić okolicę bazy oraz pomóc przy naprawie dachu stołówki 🛠🗺
Wieczorem wybraliśmy się na piękny zachód słońca oraz zasiedliśmy przy wspólnym ognisku 🔥
W niedzielę z rana podsumowaliśmy nasz wyjazd, podczas którego chustę instruktorską naszego hufca otrzymali:
- pwd. Kinga Modrzyńska
- pwd. Julia Warszajło
oraz za zasługi na rzecz bazy i pomoc w renowacji dachu chustę otrzymali Panowie Marcinowie🫡
fot. Emilia Warszajło/ ZHP