08/06/2026
Ostatni wolny termin na portret! 24.06 o godzinie 15:45 - jeżeli jeszcze się nie zdecydowałeś/aś, to znak właśnie dla Ciebie! ☺️
WRACAMY z Portretami w Parku! 📷
Gabrysia jest studentką fotografii i szuka osób, które pomogą jej w nauce i ćwiczeniu portretów - więc jeśli masz ochotę wpaść i spędzić chwilę na świeżym powietrzu, będzie nam bardzo miło 💗Zdjęcia przesyłamy na podany przez Was adres e-mail. Stawiamy na minimalny retusz - jeśli masz jakieś specjalne życzenia w tym zakresie, możemy o tym pogadać 😊
Umów się na sesję poprzez wiadomość prywatną - masz do wyboru dwa dni:
📅 10.06 w godzinach:
13:15 (zarezerwowane)
14:00 (zarezerwowane)
14:45 (zarezerwowane)
15:30 (zarezerwowane)
16:15 (zarezerwowane)
📅 24.06 w godzinach:
14:15 (zarezerwowane)
15:00 (zarezerwowane)
15:45
16:30 (zarezerwowane)
17:15 (zarezerwowane)
📍 Widzimy się na ul. Smardzewskiej 25
Na miejscu mamy rekwizyty i tła oraz kawkę i herbatkę ☕
❗ Osoby nieletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodzica/opiekuna prawnego.
Koszt wzięcia udziału w wydarzeniu wynosi 10 PLN. Środki zostaną wykorzystane do ulepszenia naszej przestrzeni fotograficznej.
Stawiamy na minimalny retusz - jeśli masz jakieś specjalne życzenia w tym zakresie, możemy o tym pogadać 😊
👉 Jeśli masz ochotę wpaść, napisz do nas wiadomość i wybierz dogodny termin