09/10/2025
Kiedy rodzic, opiekun trafia z Dzieckiem do szpitala, nie jest kolorowo. W głowie strach, niepewność, niewiadoma... 🏥
Jaka będzie diagnoza, co wykażą badania, czy zabieg pójdzie zgodnie z planem...
Każdy, kto chociaż raz przebył hospitalizację z Dzieckiem, wie ile stresu, często łez, nieprzespanych nocy pokazuje jego licznik...💔
Niezależnie od oddziału, wykrytej choroby, urazu, marzenie jest jedno...powrót do domu ❤️ By znowu razem zasiąść w salonie, móc pójść do pobliskiego parku, razem upiec babeczki. W domu. Tak jak było Przed.
Jest jednak Teraz. I to Teraz może być z uśmiechem. Bo często zapominamy, że to Teraz jest ważne bo jest Razem. A kiedy jesteśmy Razem mamy moc, taką wielką, która potrafi działać cuda. Nawet kiedy nie jest dobrze, to z miłością i uśmiechem jest łatwiej.
Dlatego w Dzień Uśmiechu, razem z Pani Woźna w Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu starałyśmy się pokazać, że bycie Razem jest ogromną wartością, że Miłość można znaleźć nawet (albo zwłaszcza) na szpitalnej sali...Że uśmiech, to takie lekarstwo, które każdy nosi w sobie. Dawkujmy go sobie ile się da! ❤️
Wszystkim naszym modelkom i modelom życzymy mnóstwo zdrowia!!❤️❤️