Fundacja Dobro się niesie

Fundacja Dobro się niesie Nasza misja: Towarzyszymy osobom w kryzysie bezdomności, pomagając odzyskać godność, trzeźwość i radość życia poprzez wspólny Dom.

Numer konta Fundacji DOBRO SIĘ NIESIE
PKO BP 45 1020 4027 0000 1902 1708 8736
Tytuł: darowizna na cele statutowe Numer konta Fundacji DOBRO SIĘ NIESIE
PKO BP 45 1020 4027 0000 1902 1708 8736
Tytuł: bezdomni

Osoby bezdomne są ukrytym Skarbem Kościoła. Czujemy się przez nich ubogaceni i sami staramy się ich ubogacać - przede wszystkim poprzez kontakt, troskę, opiekę duchową oraz materialną. Nasze g

łówne działania na rzecz osób w kryzysie bezdomności:
- konsultacje dla osób w kryzysie bezdomności i osób ubogich (detoks, terapia, nocleg, praca, ubezpieczenie - pomagamy załatwić formalności w tych sprawach),
- prowadzenie Domu Świętego Łazarza dla mężczyzn wychodzących z bezdomności i nałogów (zapewniamy godne warunki dla naszych podopiecznych w różnych formach),
- dostarczanie żywności naszym podopiecznym w ramach projektu "Spiżarnia Caritas",
- interwencje w miejscach, gdzie przebywają Osoby w kryzysie bezdomności,
- współpracujemy z instytucjami i organizacjami prowadzącymi pomoc Osobom w kryzysie bezdomności,
- proponujemy pomoc i opiekę duchową: kapłana, siostry zakonnej, organizujemy rekolekcje dla Osób w kryzysie bezdomności,
- towarzyszymy naszym podopiecznym, aż do momentu pełnego usamodzielnienia się.

👉 Od ulicy do Domu 🏡📜 Czasami słyszymy: „Czemu wpłaty? Niech sobie ludzie mieszkają - tak jak w schronisku."Nie. Nasze D...
09/06/2026

👉 Od ulicy do Domu 🏡
📜 Czasami słyszymy: „Czemu wpłaty? Niech sobie ludzie mieszkają - tak jak w schronisku."

Nie. Nasze Domy nie są schroniskami. Schroniska są dotowane (zadanie obowiązkowe Gminy). Nasze Domy nie tylko tym się różnią. W schroniskach nie ma obowiązku pracy zarobkowej. Można jedynie motywować do jej podjęcia. W schroniskach przy każdym wejściu i wyjściu (zazwyczaj) jest badanie alkomatem. Nikt nie posiada żadnych kluczy do wejścia głównego lub do pokoju. Nasze Domy to DOMY. I to widać już w pierwszym dniu po przyjęciu.

Każdy Mieszkaniec, który do nas trafia, zobowiązuje się do kilku rzeczy:

🚫 ABSTYNENCJA - bez wyjątku, codziennie. Nie badamy alkomatem i narkotestem jeśli nie zachodzą przesłanki, że ktoś może być pod wpływem. Ale ten kto złamie abstynencje, musi opuścić nasz Dom. Może wrócić po ponownym ukończeniu terapii leczenia uzależnień.

💼 PRACA - w ciągu 7 dni od zakwaterowania Mieszkaniec musi znaleźć pracę, legalną, na umowę. Pomagamy z CV, dokumentami, kontaktem. W tym zakresie również korzystamy z pomocy niezastąpionej Marioli Janickiej - pracownika socjalnego.

🔑KLUCZE - każdy Mieszkaniec otrzymuje klucze do Domu. Ułatwia to nie tylko swobodne funkcjonowanie, ale również buduje zaufanie. Jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo swoje i pozostałych współmieszkańców.

💰 PARTYCYPACJA W KOSZTACH - od pierwszej wypłaty Mieszkaniec dokłada się do utrzymania Domu. To rodzi odpowiedzialność za Dom oraz uczy gospodarowania pieniędzmi. Każdy również jest zobowiązany do spłacania swoich długów komorniczych.

🧹 DYŻURY - dotyczą głównie sprzątania części wspólnych. Każdy również musi mieć porządek w swojej części: szafy, łóżko, półki.

🤲 WOLONTARIAT - gotujemy co miesiąc 40 litrów zupy dla Zupa Wolności oraz cyklicznie jeździmy do DPS Łopienno pomóc w utrzymaniu porządku na zewnątrz ośrodka. Wolontariat pokazuje, że Mieszkańcy dając coś od siebie drugiemu człowiekowi mogą mieć radość w dawaniu. Buduje to poczucie własnej wartości.

🏠 To zasady, które dla wielu osób są pierwszym od lat punktem zaczepienia. Strukturą. Powodem, żeby wstać rano. Motywacją do zmiany życia.

Nasz program działa! W skrócie:
Terapia - zakwaterowanie - praca zarobkowa - spłacanie długów - dobre nawyki - wolontariat - usamodzielnienie

Ale aby kontynuować naszą misję w Domach dla osób w kryzysie bezdomności potrzebujemy dzisiaj Twojej pomocy!

📃 Musimy zebrać 60 000 zł do 30.06. aby być na bieżąco ze wszystkimi płatnościami. Prosimy Cię o wsparcie, abyśmy nie musieli zamykać Domu.

❗Bądź częścią naszej misji ❗

Swoją cegiełkę możesz wpłacić przez stronę internetową:
🔗 https://dobrosieniesie.pl/od-ulicy-do-domu/

lub bezpośrednio na konto:

Numer konta Fundacji DOBRO SIĘ NIESIE
PKO BP 45 1020 4027 0000 1902 1708 8736
Tytuł: darowizna - od ulicy do domu

Maciej Białka
Prezes Fundacji Dobro się Niesie

👉 Od ulicy do Domu 🏡Co mówią sami Mieszkańcy na temat naszej pomocy? To ważne, aby na własne uszy usłyszeć jak niesiemy ...
09/06/2026

👉 Od ulicy do Domu 🏡
Co mówią sami Mieszkańcy na temat naszej pomocy?

To ważne, aby na własne uszy usłyszeć jak niesiemy pomoc osobom w kryzysie bezdomności. Drzwi naszych Domów są zawsze otwarte. Daj znać! Umówimy się tak, abyś mógł poznać tych, którym pomagamy.

Nie zawsze jest ktoś w Domu. Stąd potrzebny kontakt. Mieszkańcy naszych Domów pracują zawodowo, aby wyjść z kryzysu. Spłacają swoje długi, bo to podstawa zmiany swojego życia.

Serdecznie Cię zapraszam! Umówmy się na kawę/herbatę w jednym z naszych Domów. Poznaj nas, naszych Mieszkańców i usłysz ich historie.

UWAGA: to grozi przyłączeniem się do naszej misji niesienia dobra Najuboższym!
Nie zwlekaj! Już dziś możemy się spotkać!

Przyłącz się również do naszej akcji! Musimy utrzymać nasze Domy. Proszę o wsparcie materialne.

Zbiórka na naszej stronie:
🔗 https://dobrosieniesie.pl/od-ulicy-do-domu/

lub bezpośrednio na konto:

Numer konta Fundacji DOBRO SIĘ NIESIE
PKO BP 45 1020 4027 0000 1902 1708 8736
Tytuł: darowizna - od ulicy do domu

Maciej Białka
Prezes Fundacji Dobro się Niesie
tel. 508 633 850
[email protected]

👉 Od ulicy do Domu 🏡🙏 „Wiara w Boga i człowieka jest naszym silnikiem."To zdanie napisaliśmy 5 lat temu, gdy zakładaliśm...
08/06/2026

👉 Od ulicy do Domu 🏡
🙏 „Wiara w Boga i człowieka jest naszym silnikiem."
To zdanie napisaliśmy 5 lat temu, gdy zakładaliśmy Fundację. I chociaż wiele się od tego czasu zmieniło — Domów jest pięć zamiast jednego, Mieszkańców 51 zamiast siedmiu — to zdanie zostaje.

Bo to nie jest deklaracja religijna. To jest opis naszej pracy.

✝️ WIARA W BOGA — bo bez niej nie wyobrażamy sobie wstania rano i ponownego pójścia po raz setny do osoby w pustostanie, która ostatnio nas przegoniła krzykiem. Bez niej nie wytrwalibyśmy w momentach kiedy brakuje pieniędzy na utrzymanie i lęk miesza się z nadzieją.

Warto również zauważyć, że cały program AA jest programem duchowym. Odniesienie do Siły Wyższej jakkolwiek ją pojmujemy jest wartością duchową. Gdy patrzę na historie Mieszkańców naszych Domów, na traumy, trudy, rany, które mają w sobie i to jak pracują nad tym, aby poukładać życie na nowo z tak wielkim bagażem doświadczeń, mogę śmiało stwierdzić, że bez wiary w Boga nie jest możliwe zbudowanie życia na nowo w taki sposób, aby to było trwałe. I tego uczą mnie codziennie Mieszkańcy naszych Domów.

🤲 WIARA W CZŁOWIEKA — bo to ona jest pierwszą rzeczą, którą oferujemy Mieszkańcom. Większość z nich nie pamięta, kiedy ostatnio ktoś w nich uwierzył. My wierzymy pierwsi - My czyli ja i Ty. A z czasem Oni stopniowo zaczynają wierzyć sami w siebie.

✨ I to się sprawdza. Widzimy to po osobach, które się usamodzielniły. Widzimy to wśród osób, które mieszkają w naszych Domach i wypełniają codziennie swoje obowiązki. Krok po kroku. Widzimy to po osobach, które przychodzą do nas z prośbą o pomoc - osoby te spragnione są wiary w to, że teraz im się uda stanąć na własne nogi.

Każda z nich kiedyś przyszła do nas złamana. Każda może mieć szansę wyjść z głową podniesioną do góry. Aby to się udało potrzebujemy utrzymać nasze Domy. Nie otrzymaliśmy dotacji. Dlatego proszę pomóż nam utrzymać Domy dla osób w kryzysie bezdomności!

📃 Musimy zebrać 60 000 zł do 30.06. - aby być na bieżąco ze wszystkimi płatnościami. Proszę wpłać swoją cegiełkę! Razem nam się uda!

Zbiórka na naszej stronie:
🔗 https://dobrosieniesie.pl/od-ulicy-do-domu/

lub bezpośrednio na konto:

Numer konta Fundacji DOBRO SIĘ NIESIE
PKO BP 45 1020 4027 0000 1902 1708 8736
Tytuł: darowizna - od ulicy do domu

💛 Dziękujemy każdemu, kto pomaga nam w tej pracy.

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ!
Maciej Białka
Prezes Fundacji Dobro się Niesie

08/06/2026

👉 Od ulicy do Domu 🏡
Trud wychodzenia z kryzysu bezdomności jest ogromny. Jeśli do tego dochodzi uzależnienie, utrata rodziny, rozwód, utrata pracy to można zadać pytanie skąd ta siła i motywacja w człowieku, aby jednak się podnieść?

Co zrobić, aby ten proces wychodzenia był prostszy, a jednocześnie, aby rezultaty były trwałe?

Jestem przekonany, że wartości, którymi się kierujemy pomagając osobom w kryzysie są ponad podziałami politycznymi i religijnymi. Miłość do człowieka jest uniwersalną wartością. A jeśli do miłości dodać wiarę - w człowieka, w Boga, w siebie samego - to może jedynie pomóc, aby to wszystko nad czym pracujemy było trwałe, a nie na chwilę.

Nie narzucamy praktyk religijnych. Ale chcemy być tymi czterema, którzy na noszach przynoszą "paralityka". Jezus nie zapytał leżącego czy wierzy w Niego. Ale widząc wiarę tych czterech uzdrowił paralityka.

Proszę pomóż nam utrzymać Domy dla osób w kryzysie bezdomności. Twórz razem z nami to miejsce, w którym ludzie odzyskują godność i siły, aby zacząć żyć trzeźwo i z radością!

📃 Musimy zebrać 60 000 zł do 30.06. - co raz mniej czasu nam zostało. Ale każda złotówka, każde udostępnienie, każde zaproszenie do wspólnej misji przybliża nas do tworzenia Domów dla osób w kryzysie! Razem nam się uda!

Zbiórka na naszej stronie:
🔗 https://dobrosieniesie.pl/od-ulicy-do-domu/

lub bezpośrednio na konto:
Numer konta Fundacji DOBRO SIĘ NIESIE
PKO BP 45 1020 4027 0000 1902 1708 8736
Tytuł: darowizna - od ulicy do domu

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ!
Maciej Białka
Prezes Fundacji Dobro się Niesie

👉 Od ulicy do Domu 🏡Nasi Mieszkańcy z pomocą Darczyńców utrzymują Domy dla osób w kryzysie bezdomności. Pierwotny pomysł...
07/06/2026

👉 Od ulicy do Domu 🏡
Nasi Mieszkańcy z pomocą Darczyńców utrzymują Domy dla osób w kryzysie bezdomności. Pierwotny pomysł - 7 lat temu - był inny: Mieszkańcy mieli sami utrzymywać Dom. Jednak wzrost kosztów nie pozwolił im na to. Zaczęliśmy szukać wsparcia Darczyńców oraz...dotacji.

🚫 Dlaczego przez 5 lat NIE otrzymaliśmy żadnej dotacji?

Pytanie pojawia się często: „Skoro robicie tak dobrą robotę - dlaczego Państwo (np. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej) Was nie finansuje?"

Tłumaczę.

🏛️ Składaliśmy wnioski do Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz do Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu. Nie otrzymaliśmy pomocy mimo, że nasze oferty były bez błędu.

Konkursy mają swoje kryteria. Nasz model Domów nawet jeśli merytorycznie mieści się w ramach konkursowych to wytyczne konkursu zakładają szereg różnych rozwiązań, które są obowiązkowe w konkursie. Staramy się je zachować, ale z naszych ofert wynika, że priorytetem jest dla nasz utrzymanie Domów (czynsze, media) i osób, które w nich mieszkają (żywność, leki, karta PEKA) i pracują (wynagrodzenie kierownika Domu, ZUS i US). I przez to często nasze oferty przegrywają jakościowo. Bo priorytetem w konkursie jest np. pomoc psychologa, psychiatry, terapeuty, warsztaty rozwojowe czy informacyjne. I choć staraliśmy się to zachować w naszych ofertach nie był to dla nas priorytet.

Dlaczego?
Ponieważ nasi Mieszkańcy od początku zakwaterowania mają swoich specjalistów z którymi pracują - często są to osoby, które rozpoczęły pracę z Mieszkańcami już na oddziale leczenia uzależnień. Nie ma zatem potrzeby, abym zmieniali swoich lekarzy - specjalistów z którymi już pracują.

Do 30.06 musimy zebrać 60 000 zł, aby uratować Domy, które prowadzimy dla osób w kryzysie bezdomności w Poznaniu i Luboniu. Prosimy o pomoc:
🔗 https://dobrosieniesie.pl/od-ulicy-do-domu/

Ale są również inne powody:
📍 Większość naszych Mieszkańców pochodzi spoza Poznania. Z Trójmiasta, z Krakowa, z mniejszych miejscowości. Miasto Poznań nie może nas finansować - bo formalnie należą do innych gmin (rejonizacja).

🏘️ A gminy pochodzenia naszych Mieszkańców też nie mogą pomóc - bo nasze Domy nie są wpisane na listę „mieszkań treningowych" lub „mieszkań wspomaganych". Nie spełniamy kryteriów technicznych. Zatem nasz model jest INNY - i przez 5 lat sprawdził się w praktyce.

Mieszkania treningowe mają ograniczony czas pobytu i obowiązkowy postęp ku usamodzielnieniu. U nas Mieszkaniec zostaje tak długo, jak potrzebuje. Może to być 6 miesięcy. Może 4 lata. Może na zawsze.

Bo dla wielu osób wychodzących z kryzysu bezdomności presja czasu jest największym wrogiem. Po pierwszym nawrocie - wracają na ulicę. Ale często się zdarza, że chcą wrócić do nas. I trzeba dać szansę.

✨ Nasz model: stabilność + wspólnota + praca (zawodowa i terapeutyczna).
I to działa: w 2025 roku 24 osoby usamodzielniły się.

Funkcjonujemy z dwóch źródeł: darowizn naszych Darczyńców i częściowej partycypacji w kosztach przez Mieszkańców. A teraz, gdy tych źródeł zabrakło — proszę o pomoc.

📃 Musimy zebrać 60 000 zł do 30.06. - wiem, presja czasu! To największy wróg! Tylko razem możemy go pokonać! Właśnie dziś!

Zbiórka na naszej stronie:
🔗 https://dobrosieniesie.pl/od-ulicy-do-domu/

lub bezpośrednio na konto:

Numer konta Fundacji DOBRO SIĘ NIESIE
PKO BP 45 1020 4027 0000 1902 1708 8736
Tytuł: darowizna - od ulicy do domu

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ!
Maciej Białka
Prezes Fundacji Dobro się Niesie

Dzisiaj mamy radość i zaszczyt podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą podczas konferencji "Ochrona ludności a grupy...
07/06/2026

Dzisiaj mamy radość i zaszczyt podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą podczas konferencji "Ochrona ludności a grupy wrażliwe", której organizatorem jest Poznańska Akademia Medyczna.

Temat mojego wystąpienia:
"Pomiędzy ulicą, a samodzielnością - czego nie widać w statystykach. Doświadczenie pracy z osobami w kryzysie bezdomności".

Maciej Białka
Prezes Fundacji Dobro się Niesie

  Serdeczne podziękowania kierujemy do Rotary Club Poznań za darowiznę w postaci kosmetyków, które otrzymaliśmy, aby pom...
07/06/2026


Serdeczne podziękowania kierujemy do Rotary Club Poznań za darowiznę w postaci kosmetyków, które otrzymaliśmy, aby pomóc Mieszkańcom Domów Świętego Łazarza.

To ogromna pomoc szczególnie podczas przyjęcia do Domu nowych osób, które takich niezbędnych i podstawowych artykułów nie posiadają. Bardzo dziękujemy za hojność i współpracę.

Maciej Białka
Prezes Fundacji Dobro się Niesie

👉 Od ulicy do Domu 🏡🌷 Dziś chcę Wam opowiedzieć o Laurze. Mieszkance Domu „Kwiatowy Zakątek Świętej Rity".Ma 35 lat. Nie...
06/06/2026

👉 Od ulicy do Domu 🏡
🌷 Dziś chcę Wam opowiedzieć o Laurze. Mieszkance Domu „Kwiatowy Zakątek Świętej Rity".

Ma 35 lat. Nie radząc sobie z trudnymi sytuacjami, zmęczeniem, niechcianymi emocjami, które w sobie tłumiła sięgała co raz częściej po alkohol. Konsekwencje były bolesne: rozwód, utrata dzieci, rodziny.

O naszej Fundacji Laura dowiedziała się na terapii. Zadzwoniła, umówiła się na przyjęcie.

Po zakwaterowaniu szybko rozpoczęła pracę. Ma nadzieję, że Kwiatowy Zakątek Świętej Rity to początek Jej trzeźwego, pięknego życia. Kontakt i widzenia z dziećmi dają Jej jeszcze większą motywację do tego, aby walczyć o życie.

Dla mnie osobiście było wielką radością poznać Jej syna. Laura widuje się z Nim często mając nadzieję, że gdy pozbiera samą siebie będzie mogła zamieszkać razem z Nimi.

Dzisiaj Laura pełni funkcję Gospodyni Domu. Ma swoje zadania, odpowiedzialność, szczególnie w sytuacjach w których nie ma kierownika Domu. Ze swoich obowiązków wywiązuje się bardzo dobrze. Można powiedzieć, że całymi garściami bierze to, co jest dostępne: pracuje, spłaca długi, jeździ na terapię, buduje relacje, wypełnia obowiązki, a jako Gospodyni jest również pomocą dla innych.

Do 30.06 musimy zebrać 60 000 zł, aby uratować Domy, które prowadzimy dla osób w kryzysie bezdomności w Poznaniu i Luboniu.

🌧️ Bezdomność kobiet wygląda jednak inaczej niż mężczyzn. Często jest niewidoczna. Kobiety dłużej ukrywają sytuację, dłużej szukają pomocy. Często wracają tam, gdzie raz już zostały skrzywdzone.

🌱Ale jest nadzieja! Jest Kwiatowy Zakątek Świętej Rity, gdzie aktualnie mamy kilka miejsc wolnych. Czekają one na kobiety, które chcą być szczęśliwe i bezpieczne.

Dlatego prosimy Was o wsparcie w utrzymaniu naszych Domów. Jeszcze wiele osób, kobiet i mężczyzn, może dostać szansę na piękne życie!

📃 Musimy zebrać 60 000 zł do 30.06. dlatego zaproś również swoich znajomych i przyjaciół do wsparcia! Razem nam się uda!

Zbiórka na naszej stronie:
🔗 https://dobrosieniesie.pl/od-ulicy-do-domu/

lub bezpośrednio na konto:

Numer konta Fundacji DOBRO SIĘ NIESIE
PKO BP 45 1020 4027 0000 1902 1708 8736
Tytuł: darowizna - od ulicy do domu

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ!
Maciej Białka
Prezes Fundacji Dobro się Niesie

👉 Od ulicy do Domu 🏡🥫 Dziś chcę Wam opowiedzieć o Spiżarni Caritas — i o człowieku, który ją dla nas obsługuje.Pełne wyż...
05/06/2026

👉 Od ulicy do Domu 🏡
🥫 Dziś chcę Wam opowiedzieć o Spiżarni Caritas — i o człowieku, który ją dla nas obsługuje.

Pełne wyżywienie dla nowych Mieszkańców zapewnia Fundacja - tylko do pierwszej wypłaty. To krótki okres przejściowy: szukanie pracy, rejestracja na terapie w trybie dochodzonym i aklimatyzacja w Domu.

🤲 Od momentu pierwszej wypłaty Mieszkańcy sami partycypują w kosztach utrzymania Domu. Ale także muszą zadbać o pełne wyżywienie. To część zasad: kto pracuje, ten sam kupuje żywność dla siebie. Ale nie wszystko trzeba kupować. Dlaczego?

„Sam" nie znaczy „bez pomocy".

🚐 Dzięki współpracy ze Spiżarnią Caritas nasi Mieszkańcy 3 razy w tygodniu uzupełniają lodówki i zamrażarki. Chleb, mięso, wędliny, mleko, czasem warzywa.

A teraz najważniejsze - kto to wszystko dostarcza?

⭐ Sebastian. Nasz wolontariusz.

Sebastian był naszym mieszkańcem. Trafił do nas w kryzysie bezdomności. Mieszkał u nas cztery lata. Pracował. Uczył się żyć od nowa.

🌱 Cztery lata pracy nad sobą przyniosło sukces! Znalazł mieszkanie, ma świetną pracę, wrócił do samodzielnego życia. Najpiękniejsze jest to, że odzyskał relacje ze swoimi dziećmi! To CUD!

Do 30.06 musimy zebrać 60 000 zł, aby uratować Domy, które prowadzimy dla osób w kryzysie bezdomności w Poznaniu i Luboniu.

Pamiętam jak cieszył się z tego, że został dziadkiem. Pokazywał mi zdjęcia z wnukiem i opowiadał z wielką radością jak spędzał z wnukami czas.

A potem wrócił do nas. Jako wolontariusz. Bo wiedział, że może dawać dalej to, co kiedyś dostał.

Dzisiaj to On dba o to, żeby Mieszkańcy mieli co jeść między wypłatami. To On jeździ po żywność. Sortuje, nosi, dzieli.

💛 Sebastian jest naszym dowodem, że nasz model działa. Bo kiedyś biorca pomocy — dziś jej dawca.

Dziękujemy Caritas Archidiecezji Poznańskiej za partnerstwo. I Sebastianowi - za to, że wrócił. Że jest z Nami.

Ale bez Domów nie będzie gdzie wozić żywności! Dlatego potrzebujemy Twojej pomocy.
📃 Musimy zebrać 60 000 zł do 30.06. aby utrzymać nasze Domy dla osób w kryzysie bezdomności. Mamy 51 miejsc i ponad 40 osób w Domach. Niedługo może brakować miejsca.

Utrzymajmy razem to piękne dzieło. Domy, w których dzieją się cuda!
Zbiórka na naszej stronie:
🔗 https://dobrosieniesie.pl/od-ulicy-do-domu/

lub bezpośrednio na konto:

Numer konta Fundacji DOBRO SIĘ NIESIE
PKO BP 45 1020 4027 0000 1902 1708 8736
Tytuł: darowizna - od ulicy do domu

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ!
Maciej Białka
Prezes Fundacji Dobro się Niesie



Na zdjęciu: ja (Maciej Białka) i Sebastian

05/06/2026

👉 Od ulicy do Domu 🏡
Sebastian się już usamodzielnił. Jaka była Jego historia? Co się stało, że dziś pomaga innym? Historię Sebastiana przeczytacie już dziś wieczorem.

Aby takich historii było więcej potrzebujemy Twojej pomocy! Mamy co raz mniej czasu!

📃 Musimy zebrać 60 000 zł do 30.06. aby być na bieżąco z płatnościami za nasze Domy. Nie otrzymaliśmy żadnej dotacji. Nie chcemy zamykać Domu! Nie chcemy wyrzucać ludzi na ulicę! Dlatego prosimy o pomoc.

Zbiórka na naszej stronie:
TU MOŻESZ WPŁACIĆ DAROWIZNĘ NA TEN CEL:
🔗 https://dobrosieniesie.pl/od-ulicy-do-domu/

lub bezpośrednio na konto:

Numer konta Fundacji DOBRO SIĘ NIESIE
PKO BP 45 1020 4027 0000 1902 1708 8736
Tytuł: darowizna - od ulicy do domu

💛 Dziękuję każdej osobie, która nas wspiera — bo dzięki Wam pomagać tym, którzy stracili wszystko!

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ!
Maciej Białka
Prezes Fundacji Dobro się Niesie

Adres

Kołłątaja 84
Poznan
61-421

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Fundacja Dobro się niesie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij