13/01/2026
Kolejny sprzęt - kolejne doposażenie naszej jednostki
Dziś w OSP Witkowice odbyło się przekazanie sprzętu dla jednostek OSP z gminy Kęty. Nasza jednostka wzbogaciła się o nową pompę WT 40X, która zasili wyposażenie przyczepy zasilania wodnego / przeciwpowodziowej 517K P51, znacząco wzmocni nasze możliwości podczas akcji ratowniczych.
Zakup został współfinansowany przez Województwo Małopolski oraz Gmina Kęty w ramach programu
„Pomoc finansowa dla gmin – zakup pomp.