22/05/2026
🛍️ Bazar z Utopcem już JUTRO! 🧜♂️☀️Prognozy zapowiadają piękną, słoneczną pogodę, więc zapraszamy na zakupy i relaks! Przypominamy również, że 26 maja obchodzimy DZIEŃ MATKI, więc zapraszamy jutro po prezenty dla Nich ;-) W parku przy pałacu będą na Was czekać wygodne leżaki – idealne, by usiąść w cieniu drzew, napić się lemoniady i zjeść coś pysznego. 🌳🍹
Przypominamy o akcji zbierania pieczątek pod hasłem „Kupuj lokalnie, bo to lojalnie”!
📅 Sobota, 23.05.2026
#️⃣ Godziny: 10:00 – 13:00
📍 Miejsce: Pałac w Polskiej Cerekwi
Co na Was czeka?
🥩 Sklep mięsno-wędliniarski Prosiaczek szykuje prawdziwą ucztę! Na ich stoisku zjecie i kupicie: swojskie wędliny, domowy bigos, gorące golonka, steki, kiełbaski z grilla oraz gorący rosół i zupę pomidorową z makaronem!
💥 Uwaga! Hitowych, wiralowych monoporcji (w tym strzelających!) od Art Cake Atelier będzie tym razem jeszcze więcej, więc dla każdego starczy osłody!
🥖 Chrupiące chleby na zakwasie i kołacze od Piekarni Śliwka.
🧀 Serowe pyszności kozie i krowie od Koziej Fermy Wysoka oraz Gospodarstwa Schewior.
🐟 Ryby wędzone, smażone , marynowane i pasty od Smażalni u Hoffmana.
🥦 Świeże warzywa, zioła, przetwory, swojskie jaja, makarony, rozsady warzyw i kwiatów jednorocznych od Gospodarstwa Kubielas dodatkowo na stoisku Pani Weroniki kupicie świeże, sezonowe szparagi od Szparag Rol-u z Radziejowa!
🌱 Zdrowe oleje i oliwy od Olejarni Kamerlik oraz naturalne produkty i maści od Leśnej Szamanki.
🍯 Płynne złoto, pyłki i świece od Pasieki Roczyna oraz Pasieki Opolskiej Kupka.
👜Wyjątkowe unikatowe ozdoby i przedmioty z żywicy epoksydowej, piękną biżuterię z kamieni naturalnych oraz stylowe torebki u Anety Pospiech!
💍 Biżuteria i woskowe bukiety od Iwony Grzesik (Lśniący sklepik).
🧁 Na stoisku Euro-Country kupicie: aromatyczne domowe ciasto z rabarbarem, chrupiące bezy kokosowe, orzeźwiającą rabarbarową panna cottę, pożywne muffiny śniadaniowe oraz świeżą kawę i zimną lemoniadę!
Zabierzcie torby, koszyki i bliskich na ten pyszny, majowy poranek. Przyjedźcie głodni – obiad i deser macie zapewniony na miejscu! Do zobaczenia! 😎🌾