Centrum Edukacji Muzycznej

Centrum Edukacji Muzycznej Stowarzyszenie "Centrum Edukacji Muzycznej". Udzielam lekcji gry na instrumentach muzycznych dla: dzieci młodzieży i dorosłych. Ociosowa 3. 59-101 Polkowice.

Stowarzyszenie "Centrum Edukacji Muzycznej",
ul. Sala 8 A

Centrum Edukacji Muzycznej jest stowarzyszeniem, zarejestrowanym w Sądzie Rejonowym IX Wydział Gospodarczy dnia 29 lipca 2004 r. Działa na warunkach państwowych i według programów nauczania Artystycznych Ognisk Muzycznych występujących licznie w Polsce i w innych państwach od wielu lat. Nauka jest odpłatna. Zasad

niczym celem działalności Ogniska jest:

- kształcenie muzyczne dzieci, młodzieży i dorosłych
- krzewienie kultury muzycznej
-wychowanie słuchaczy na estetycznych i wrażliwych odbiorców sztuki muzycznej
- przygotowanie szczególnie uzdolnionych słuchaczy do dalszego kształcenia w szkolnictwie muzycznym

Realizacja celów Ogniska następuje poprzez:
- organizowanie i prowadzenie zajęć muzycznych (indywidualnych i grupowych)
- szerokie propagowanie sztuki muzycznej wśród lokalnej społeczności oraz współdziałanie w tym zakresie z placówkami oświatowymi, instytucjami i organizacjami

Cykl nauczania w Ognisku realizowany jest następująco:
1) Uczestnicy w wieku od 6 roku życia do 13 roku życia - cykl sześcioletni
2) Młodzież i dorośli od 13 roku życia do 70 lat - cykl czteroletni

Ognisko muzyczne podzielone jest na poszczególne sekcje:
- instrumenty strunowe (gitara klasyczna, gitara elektryczna, gitara basowa, ukulele, wiolonczela, skrzypce)
- instrumenty klawiszowe (fortepian, keyboard, akordeon)
- instrumenty perkusyjne (perkusja)

Uczniowie biorą czynny udział w koncertach organizowanych lub współorganizowanych przez Ognisko Muzyczne, takich jak:
-koncerty semestralne
- występy gościnne na Dni Polkowic, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy
-imprezy okolicznościowe dla lokalnej społeczności organizowane przez PCA
- udział w festiwalach muzycznych

W naszej placówce stawiamy na profesjonalizm i jak najwyższy poziom nauczania, dlatego możesz być pewny, że dołożymy wszelkich starań, aby nasi uczniowie zdobyli możliwie najwięcej wiedzy praktycznej jak i teoretycznej. Wysoko wykwalifikowana kadra, ciekawe zajęcia dostosowane do potrzeb uczniów to dla nas sprawa najważniejsza. Nasi nauczyciele posiadają nie tylko wykształcenie muzyczne, ale na co dzień pracują w instytucjach kulturalnych, szkołach muzycznych, szkołach podstawowych i przedszkolach, grają w zespołach, orkiestrach, tworzą muzykę, która stanowi ich pasję. Tą pasją chcemy się podzielić z naszymi uczniami i zaszczepić w nich miłość do muzyki. Lekce odbywają się 45 minut 1x w tygodniu


Można zapisać się na miesiąc próbny, i po miesiącu podpisuje się umowę kontynuowania nauki do końca roku szkolnego. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra:

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku
Uczymy muzykę klasyczną, pop, rock. Tabulatury dla gitarzystów i basistów. Dla perkusistów nauka piosenek takich zespołów jakie lubią.

25/05/2026
17/05/2026

🎶 Ignacy na ukulele – „A ja wolę swoją mamę” ❤️🎸Specjalna dedykacja dla mamy Natalki 🌷💖
Muzyka prosto z serca, uśmiech gwarantowany 😊✨

15/05/2026

🎸 Karol na gitarze elektrycznej | „Samoloty” ✈️🔥
Muzyczna podróż pełna emocji i klimatu! 🎶
⚡🎸Delikatne melodie, mocniejsze riffy i klimat, który naprawdę wciąga ✨

05/05/2026

🎸 Jula na gitarze – TNT ⚡🔥Jula daje czadu na gitarze w legendarnym kawałku „TNT”! 💥 Rockowa energia, mocne riffy i świetny vibe – tego nie możesz przegapić! 🤘
🔥🎶⚡🎸🤘

25/04/2026

🥁 Lena na perkusji – Progressive Rock Practice (Intermediate) 🔥 W klimacie progressive rocka 🎶Skupienie, groove i coraz lepsza kontrola rytmu 💪 To kolejny krok w stronę bardziej zaawansowanej gry 🚀

23/04/2026

Zuzia gra i śpiewa „Bohema” – Bohema na gitarze 🎸✨ Klimatyczne wykonanie na gitarze w wykonaniu Zuzi ❤️🎶🎸🔥🌟

21/04/2026

🎹 Marcel gra Poloneza g-moll Chopina 🇵🇱
Zanurz się w pięknych dźwiękach jednego z najbardziej poruszających utworów Fryderyka Chopina. Marcel przy pianinie oddaje emocje, pasję i wyjątkowy klimat tej kompozycji 🎶✨
Daj znać w komentarzu, jak Ci się podoba! 💬👇

16/04/2026

🎸 Uczennica na gitarze – "Zanim pójdę" Happysad 🎶 Pierwsze akordy, dużo emocji i coraz większa pewność siebie 💫

15/04/2026

🎸 Ola na gitarze – „Tamta Ja” (Nula) | klimat, który czujesz przed wakacjami 🌅✨
Zostawiam tu kawałek emocji… 💭 „Tamta Ja” to piosenka o zmianach, wspomnieniach i tym, co już za nami – a wakacje są idealnym momentem, żeby napisać swoją nową historię 🌴☀️
Czujesz już ten letni vibe? Bo ja zdecydowanie tak… 🎶💛

Zapraszam na mój kanał: ZAGRAJ ZE MNĄ , łatwe opracowania dla najmłodszych (polub moją stronę, wrzuć komentarz ;))
01/04/2026

Zapraszam na mój kanał: ZAGRAJ ZE MNĄ , łatwe opracowania dla najmłodszych (polub moją stronę, wrzuć komentarz ;))

Check out zagraj_ze-mna’s video.

01/04/2026

🎬 Żarty żartami, ale w Prima Aprilis wszystko brzmi lepiej… nawet perkusja! 🥁😄Bartek na perkusji w utworze „Mój jest ten kawałek podłogi” – niby gra, niby nie gra… 🤔😂 Sami oceńcie, czy to talent, czy perfekcyjny prank! 🎭Dziś wszystko jest możliwe, więc dajcie się nabrać (albo nie 😜) i bawcie się dobrze!

Adres

Ociosowa 3
Polkowice
59-100

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 13:00 - 21:00
Wtorek 13:00 - 21:00
Środa 13:00 - 21:00
Czwartek 13:00 - 21:00
Piątek 13:00 - 21:00

Telefon

+48575355751

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Centrum Edukacji Muzycznej umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Centrum Edukacji Muzycznej:

Udostępnij