17/11/2025
ZIMOWISKO NARCIARSKO-SNOWBOARDOWE na stokach Zieleńca
dla nowicjuszy i zaawansowanych dzieci oraz dorosłych
Termin: 17.01-24.01.2026 (8 dni w pierwszym tygodniu ferii zimowych)
Cena całkowita: 3 080 zł
Ceny za karnety i za instruktorów uległy zmianie i co za tym idzie, koszt zimowiska, w porównaniu z poprzednim rokiem, wzrósł o 190 zł. Ceny dla dorosłych ustalane indywidualnie w zależności od korzystania z instruktorów i karnetów.
Zapraszamy początkujących i zaawansowanych narciarzy oraz snowboardzistów uczniów oraz chętnych rodziców, niekoniecznie jeżdżących na nartach.
Dorośli bez instruktora, czy też karnetów podlegają innej, indywidualnej wycenie.
Cena zawiera:
– karnety na wszystkie wyciągi w Zieleńcu (kanapy i orczyki);
– szkolenie w grupach pod okiem uprawnionych instruktorów (6 dni po 4 godz. w podziale na grupy dla początkujących i w różnym stopniu zaawansowania) – instruktorzy współpracują z nami od wielu lat;
– transport autokarem do Lewina Kłodzkiego oraz codziennie na stoki w Zieleńcu;
– pobyt w ośrodku „Marysieńka” w Lewinie Kłodzkim w pokojach z łazienkami;
– wyżywienie – 4 posiłki dziennie (w tym jeden na stoku w przerwie między zajęciami narciarskimi);
– zawody z nagrodami na zakończenie szkolenia;
– wycieczki na zakupy do Nachodu w Czechach, pobyt a Aquaparku „Wodny Świat” w Kudowie;
– nocna jazda karnawałowa na stokach Zieleńca ze śmiesznymi elementami przebrania (jazda nocna połączona z kolacją na stoku i ogniskiem);
– dyskoteka, konkurs karaoke, turniej bingo z nagrodami;
– ubezpieczenie NW, opiekę pedagogiczną i medyczną.
Przejazd do Czech na zakupy możliwy na podstawie paszportu lub dowodu osobistego.
OBOWIĄZUJĄ KASKI OCHRONNE! (można wypożyczyć w ośrodku)
Istnieje możliwość po wcześniejszym zgłoszeniu wypożyczenia w Lewinie Kłodzkim:
– sprzętu narciarskiego i sprzętu snowboardowego – 300 zł za 6 dni (buty + deska lub narty);
– kasku – 50 zł .
ZGŁOSZENIA:
BEATA BANY – nauczyciel SP12 oraz SP2 w Otwocku, tel.: 601 23 63 22 (po godz.16.00), poprzez dziennik w SP12 lub SP2 lub e-mailem - [email protected], sms;
MICHAŁ BANY – tel.: 605 941 388 (po godz. 16.00).
O REZERWACJI MIEJSCA DECYDUJE WPŁATA ZALICZKI W WYSOKOŚCI 1000 zł.
Wpłata zaliczki powinna być dokonana w ciągu 10 dni od rezerwacji miejsca na liście uczestników (wyślę numer rachunku bankowego).
Zebranie organizacyjne odbędzie się w dn. 9.01.2026 w SP12 o godz. 19.30 (szczególnie dla osób, które nie wyjeżdżały jeszcze z nami).
Uczestnik otrzyma do wypełnienia kartę, warunki uczestnictwa oraz umowę z ośrodkiem.
Można otrzymać fakturę za pobyt.
Zapraszamy i polecamy taką formę wypoczynku!