11/12/2025
W przyjaznej i ciepłej atmosferze odbyło się spotkanie opłatkowe Amazonki Oświęcim z włodarzami miasta Powiat Oświęcimski ,@ Urząd Miasta Oświęcim, Gmina Oświęcim oraz zespołem rehabilitantów Studio Bio-reh . Sala wypełniła się świątecznym nastrojem - delikatne światło świec i wspólne łamanie się opłatkiem stworzyły wyjątkową aure wzajemnej życzliwości i wsparcia.
Spotkanie rozpoczęło się powitaniem Gości, podziękowaniem za stałe wsparcie, głos zabrali włodarze miasta, składając serdeczne życzenia oraz wyrażając uznanie dla siły i determinacji Amazonek.
Podczas spotkania panowała atmosfera serdecznej rozmowy i wzajemnego wsparcia. Panie rehabilitantki opowiadały o możliwościach dalszej aktywności fizycznej i wskazówkach zdrowotnych, odpowiadając na nasze pytania.
Najważniejszym momentem było oczywiście wspólne łamanie się opłatkiem, ten symboliczny gest stworzył ciepłą i przyjazną atmosferę. Dziękujemy Gościom i wszystkim obecnym kobietom. Minutą ciszy uczciliśmy te Amazonki, których niestety nie ma wśród Nas- pamiętamy.
Dziękujemy Smaki Dzieciństwa - restauracja w OCK za przygotowanie spotkania od strony gastronomicznej. Wszystkim życzymy spokojnych, zdrowych, pełnych ciepła i nadzieji Świąt Bożego Narodzenia i Dobrego Nowego Roku.