28/03/2026
Dziewiąta edycja EDK w Ostrzeszowie, właściwie już za nami. Jak zwykle mogliśmy liczyć na wspaniałą frekwencję.
Kilka lat temu hasłem Edk było "Bądź pięknym człowiekiem". Dzisiaj możemy powiedzieć, że piękni ludzie tworzą piękną rzecz. Wspólnie tworzycie cudowna rzecz jaką jest właśnie EDK.
Wczoraj na trase wyszło ponad 260 osób.
Dziękujemy, że jesteście.