22/02/2026
W sobotę 21.02.2026 w naszej jednostce odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze.
Zebranie rozpoczęło się minutą ciszy i modlitwą za Druhów którzy odeszli na wieczną służbę.
Następnie odbyło się oficjalne przekazanie umundurowania bojowego na zakup którego pozyskaliśmy środki z Miasto i Gmina Myślenice.
Przekazania umundurowania w imieniu Burmistrza dokonał Pan Robert Pitala za co bardzo serdecznie dziękujemy.
Przekazaliśmy także podziękowania dla naszych Druhów Wspierających, dzięki ich wsparciu możemy realizować zadania które są stawiane naszej jednostce.
Odbyły się także wybory nowego zarządu na czele którego stanął druh Tomasz Dąbrowa, naczelnikiem jednostki na kolejną kadencję został wybrany druh Łukasz Ćwierz.
Złożyliśmy podziękowania dla dotychczasowego prezesa druha Józefa Rykały - za wieloletnie przewodniczenie jednostce, za wkład pracy jaki wykonał na rzecz rozwoju jednostki, wraz z życzeniami zdrowia, oraz dalszych sukcesów. Druh Józef będzie pełnił w tej kadencji funkcję vice prezesa.
Gospodarzem jednostki na kolejną kadencję została powołana druhna Justyna Ćwierz, a skarbnikiem został wybrany druh Tomasz Wójtowicz, funkcję sekretarza będzie sprawował druh Krzysztof Januszewski, a druh Jerzy Bałucki, oraz druhna Katarzyna Wójtowicz będą sprawować funkcję członków zarządu.
Komisja rewizyjna ukonstytuowała się w 3 osobowym składzie, której przewodniczył będzie druh Marcin Żyła, a członkami komisji zostali wybrani druhowie Przemysław Surówka, oraz Stanisław Moryc.
Dziękujemy wszystkim gościom którzy zaszczycili nas swoją obecnością, oraz wszystkim druhom za przybycie.