10/06/2026
Podczas ostatniego spotkania na naszych stołach planszowych królował Bonfire od wydawnictwa .
Nie zabrakło również przygód w świecie RPG. Kontynuowaliśmy naszą kampanię w Dragonbane, gdzie bohaterowie musieli stawić czoła kolejnym wyzwaniom, a rzuty kośćmi ponownie przyniosły zarówno spektakularne sukcesy, jak i krytyczne porażki. 🐉⚔️
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas i świetną atmosferę!
📢 Widzimy się już dzisiaj na kolejnym spotkaniu!
Zapraszamy od godziny 18:00 w Miejski Ośrodek Kultury w Orzeszu. Jak zawsze czekają na Was gry planszowe, RPG, figurki i dobra zabawa w fantastycznym gronie.
Do zobaczenia przy stole! 🎲✨