13/06/2026
🔥 133 TYSIĄCE ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE. Poznajcie 29-letniego „geniusza medycyny”, który zhakował polski system ochrony zdrowia. Bez specjalizacji, ale za to z odpowiednim zdjęciem profilowym. 😉👇
Podczas gdy Ty czekasz w kolejce do specjalisty na rok 2028, a system publicznej służby zdrowia tradycyjnie „nie ma pieniędzy”, w Warszawie objawił się finansowy tytan. 29-letni radny dzielnicy Ursus (z ramienia Koalicji Obywatelskiej) i lekarz *w trakcie* specjalizacji, Dawid Kacprzyk, właśnie rozbił bank.
Z jego oficjalnego oświadczenia majątkowego wynika, że w rok zarobił... **blisko 1,6 MILIONA złotych**. 💸
Jak? Nie, nie w prywatnych klinikach dla szwajcarskich milionerów. Nasz młody bohater „tłucze kontrakty” w państwowych placówkach, m.in. koordynując SOR w Szpitalu Południowym. Efekt?
* Prawie milion złotych w gotówce na koncie.
* Mieszkanie kupione za gotówkę (zero kredytów!).
* Fabrycznie nowe Porsche Panamera za pół bańki w garażu.
Nawet Rzecznik Naczelnej Izby Lekarskiej publicznie łapie się za głowę i pyta, jak to jest *kuźwa* technicznie możliwe, żeby lekarz bez pełnej specjalizacji wyciągał z budżetu państwa stawki godne ordynatora z 30-letnim stażem?
Cóż... tajemnica może tkwić w fotografii. Podobno jeśli masz na Facebooku zdjęcie profilowe z Rafałem Trzaskowskim, to Twoje rynkowe stawki medyczne automatycznie rosną o kilkaset procent. Taka tam, magiczna korelacja „uśmiechniętej Polski”. ☀️
Miało być wielkie „uzdrawianie państwa” i reforma szpitali. No i trzeba przyznać – stan konta pana radnego został uzdrowiony perfekcyjnie. Reszta pacjentów może dalej grzecznie stać w kolejkach.
Co myślicie? Absolutny geniusz przedsiębiorczości czy patologia systemu za Wasze podatki? Skomentujcie niżej! 👇