11/06/2026
9 czerwca Klub Seniora „Chaberek” odwiedził Arboretum Wojsławice, a następnie zwiedzał Niemczę z przewodnikiem. Piękna pogoda, wspaniały klimat, wspólna kawka i obiad, a tuż przed wyjściem w Wojsławicach krótki integracyjny taniec – to wszystko sprawiło, że wycieczka była wyjątkowa. Zdjęcia poniżej – zapraszamy do lajkowania!