03/06/2026
Dziękujemy Warmiński Bank Spółdzielczy w Jonkowie, dziękujemy Pani Prezes Katarzyna Siemaszko
💚 Otrzymaliśmy wyjątkowe podziękowanie od Fundacji Człowiek Dobro. Organizacji, która sprawia, że święta stają się bardziej radosne dla osób samotnych. Organizowane przez fundację wigilie i śniadania wielkanocne to nie tylko wspólny posiłek, ale przede wszystkim obecność i rozmowa. 🫂
Z dumą wspieramy te działania, a teraz dobro wróciło do nas w wyjątkowej formie. Prezes Fundacji Piotr Duliszewski, przekazał nam drewnianą statuetkę w kształcie serca w podziękowaniu za wyjatkową współpracę. 🫶
Odbierając wyróżnienie, Prezes Zarządu Banku Katarzyna Siemaszko powiedziała:
- Jestem bardzo wzruszona i zaszczycona, odbierając to serce. Choć współpracujemy z Fundacją dopiero od ubiegłego roku, wiemy, że to dopiero początek wspólnej drogi. Dziękujemy za to niezwykłe wyróżnienie.
Pomagamy i będziemy pomagać. Bo dobro ma niezwykłą moc – wraca wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy. 💚