Zarząd Osiedla Pakuska

Zarząd Osiedla Pakuska Strona Zarządu Osiedla Pakuska - informacje, wydarzenia, opinie, dyskusje, wnioski.

SKŁAD nowego ZARZĄDU OSIEDLA PAKUSKA
Artur Rosołek - przewodniczący
Kuchno Anna
Oleksy Urszula
Rosołek Mateusz
Stramecki Rafał
Topolski Jerzy
Ziarno Andrzej
Wojciech Kowalski

W dniu 20.04.2026 roku odbyło się Ogólne Zebranie Mieszkańców naszego osiedla w klubie Przyjaźń. Na spotkaniu oprócz mie...
22/04/2026

W dniu 20.04.2026 roku odbyło się Ogólne Zebranie Mieszkańców naszego osiedla w klubie Przyjaźń. Na spotkaniu oprócz mieszkańców , obecny był dzielnicowy osiedla, kierownik OSM , przedstawiciel PGK oraz radni gminy. Spotkanie zorganizował Zarząd osiedla (jednostka pomocnicza Gminy Olkusz). Omawiano bieżące sprawy osiedla związane z bezpieczeństwem i porządkiem na osiedlu, zarząd przedstawił sprawozdanie z wykorzystania przyznanych środków w 2025 roku, wykonane w tym czasie remonty i inwestycje, oraz przewidywane prace w bieżàcym roku. Protokół z zebrania zostanie przekazany do kierownictwa Gminy Olkusz.
Przewodniczący Artur Rosołek.

14/04/2026
Informacja
14/04/2026

Informacja

28/03/2026

Z przyczyn niezależnych od zarządu wycieczka do Szczawnicy Zdroju zaplanowana od 29-31.05.2026 r zostaje odwołana i przesunięta na póżniejszy termin o czym poinformujemy. Przepraszam za zaistniałą sytuację. Artur Rosołek

Tegoroczny Dzień Kobiet na naszym osiedlu upłynął w wyjątkowo serdecznej i radosnej atmosferze. 7 marca 2026 roku Klub P...
08/03/2026

Tegoroczny Dzień Kobiet na naszym osiedlu upłynął w wyjątkowo serdecznej i radosnej atmosferze. 7 marca 2026 roku Klub Przyjaźń wypełnił się uśmiechami, dobrą energią i wspólnym świętowaniem, które na długo pozostanie w naszej pamięci.
​Głównym punktem programu i największą niespodzianką dla wszystkich Pań był występ zespołu "Przystanek Przyjaźń". Formacja ta, działająca w naszym klubie pod czujnym okiem Pani Iwony Pilarz zaledwie od miesiąca, udowodniła, że pasja i talent potrafią zdziałać cuda w krótkim czasie.
​Zarząd Osiedla Pakuska składa ogromne podziękowania całemu zespołowi za ten wspaniały, pełen entuzjazmu koncert. Wasz debiut był strzałem w dziesiątkę i nadał temu spotkaniu niepowtarzalnego charakteru!
​Sukces tego wydarzenia to zasługa współpracy wielu osób i instytucji oraz – przede wszystkim obecności wszystkich zgromadzonych na tym wydarzeniu.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować:
*​Wszystkim Mieszkankom i Gościom – dziękujemy, że zechciałyście spędzić ten czas z nami. Wasza obecność i gromkie brawa były dla nas najlepszą nagrodą.
*​Stowarzyszeniu „Wszyscy dla Wszystkich” – za nieocenioną współpracę przy organizacji wydarzenia.
*​Pracowni Twórczej „Pozytywka” – za gościnny udział i dodanie kolorytu naszemu spotkaniu.
*Radnemu Kamil Czopek – który, choć z powodów rodzinnych nie mógł nam towarzyszyć osobiście, ufundował część poczęstunku. Dziękujemy za nieustanne wsparcie naszych inicjatyw!

​Cieszymy się, że wspólnie budujemy tak zgraną i aktywną społeczność. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Zarząd Osiedla Pakuska!

​Z wyrazami szacunku,
Zarząd Osiedla Pakuska

17/01/2026

W imieniu Pana radnego Piotra Ziarnika , Przewodniczącego Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska zapraszam zarząd osiedla Pakuska na posiedzenie komisji.
Spotkanie odbędzie się 22 stycznia (czwartek) 2026 r. o godz. 15.30 w sali w budynku dawnego Starostwa, Rynek 4 w Olkuszu.Jednym z punktów omawianych będzie wniosek radnego Kamila Czopka dotyczącego porządku przy wiatach śmietnikowych na oś. Pakuska.
Przewodniczący zarządu Artur Rosołek

Informujemy, że dzięki inicjatywie Radnego Rady Miasta, Pana Kamil Czopek temat  porządku na naszym osiedlu zostanie por...
17/01/2026

Informujemy, że dzięki inicjatywie Radnego Rady Miasta, Pana Kamil Czopek temat porządku na naszym osiedlu zostanie poruszony na forum miejskim.
​W programie najbliższego posiedzenia Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska znalazł się punkt:
​Omówienie problemu związanego z pozostawianiem odpadów wokół wiat śmietnikowych, w szczególności odpadów wielkogabarytowych.
​W związku z powyższym, Zarząd Osiedla otrzymał zaproszenie do udziału w obradach, aby wspólnie wypracować rozwiązania mające na celu poprawę czystości w sąsiedztwie naszych altan śmietnikowych.
​Zarząd Osiedla Pakuska składa serdeczne podziękowania Panu Kamilowi za wsparcie naszych działań oraz aktywną postawę w rozwiązywaniu problemów bliskich mieszkańcom Pakuski.
Podziękowania również dla Przewodniczacego Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska Piotra Ziarnika za zaproszenie.
​Wierzymy, że wspólne działania z Radą Miasta, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Policją jak i Strażą Miejską pozwolą na skuteczne wyeliminowanie problemu pozostawiania gabarytów i poprawią komfort życia nas wszystkich.
​Z poważaniem,
Zarząd Osiedla Pakuska

https://www.facebook.com/share/p/17XFhJnqt6/
08/12/2025

https://www.facebook.com/share/p/17XFhJnqt6/

📢 𝗠𝗜𝗘𝗦𝗭𝗞𝗔Ń𝗖𝗬 𝗢𝗟𝗞𝗨𝗦𝗭𝗔 𝗦𝗞𝗔𝗥ŻĄ 𝗦𝗜Ę 𝗡𝗔 𝗕𝗔Ł𝗔𝗚𝗔𝗡 𝗣𝗥𝗭𝗬 𝗪𝗜𝗔𝗧𝗔𝗖𝗛 Ś𝗠𝗜𝗘𝗧𝗡𝗜𝗞𝗢𝗪𝗬𝗖𝗛 🗑️

Coraz więcej olkuszan zwraca uwagę na problem, który od dłuższego czasu narasta w rejonie wiat śmietnikowych: wokół altan regularnie pojawiają się bowiem porzucone worki ze śmieciami, odpady wielkogabarytowe czy różnego rodzaju przedmioty, zostawiane przez osoby, które nie chcą lub nie potrafią pozbyć się ich zgodnie z obowiązującymi zasadami. Po niedawnym wpisie Zarządu Osiedla Pakuska w Olkuszu, sprawa ponownie stała się tematem rozmów mieszkańców w mediach społecznościowych, jak również trafiła do naszej redakcji. Link do artykułu znajduje się w komentarzu ⬇️⬇️⬇️
------------------------------------------------

Dołącz do dyskusji w Przegląd Olkuski - grupa dyskusyjna

Adres

OLKUSZ
Olkusz

Telefon

+48509858986

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Zarząd Osiedla Pakuska umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria