24/09/2025
Cześć, czuwaj!
Tym razem wybraliśmy się na biwak wędrowny 🏃🏽♀️
W poprzedni piątek spakowaliśmy plecaki i wyruszyliśmy do Poraja, gdzie przewędrowaliśmy prawie 30km!🤠
Następnego dnia po porządnym śniadaniu zebraliśmy swoje rzeczy i wybraliśmy się na wędrówkę do Olsztyna, gdzie zdobywaliśmy skałki i kolejne kilometry, których po całym wyjeździe uzbierało się ponad 60!💪🏽 Na wieczór rozpaliliśmy ognisko, pośpiewaliśmy i wspólnie spędziliśmy czas😄
Zapraszamy na krótką fotorelację!❤️