31/05/2026
Dzisiejsze popołudnie spędziliśmy w parku w Ociążu, gdzie razem z OSP Ociąż , Sołectwo Ociąż , OSP Kwiatków , Sołectwo Kwiatków , Sołectwo Fabianów , KGW Fabianów organizowaliśmy Dzień Dziecka.
Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, były zamki dmuchane, warkoczyki, tatuaże brokatowe, ciągniki, stare samochody jak i piękny nowoczesny samochód elektryczny Tesla Cybertruck, jakuzzy, darmowa strefa z pysznymi churrosami, watą cukrową, popcornem, szaszłyki z owocami zamoczone w czekoladzie, soczkami , lemoniadą.
W strefie płatnej były kiełbaski, hot-dogi, ciasto , kawa i herbata.
Dziękujemy za występ Naszych Kochanych Tańczących Gwiazdeczek ✨które zostały przygotowane przez Panią Amanda- jak zwykle Wasz występ był cudowny 👏
W czasie festynu były konkursy i wspólne tańce, radość dzieci jest bezcenna❤️
Na zakończenie strażacy zrobili piana party chętnych do zabawy nie brakowało.
Dziękujemy wszystkim którzy pomagali w organizacji tej fantastycznej imprezy , jak co roku pokazaliśmy że mimo, że jesteśmy z dwóch różnych gmin potrafimy się zjednoczyć 😍
A teraz podziękuję naszym kochanym Paniom które dzisiaj były na naszym stoisku
Lucyna , Irenie , Monika , Justyna, Asia, Bożena, Beata, Julii, Wiktorii oraz Panom Krzysztof, Andrzej za pomoc w rozstawieniu stoiska.
Dziękujemy Maria, Barbara Gruszka-Stodolna , Ewa za upieczenie ciasta.
Dziękujemy Oliwierowi i Frankowi za przebranie się w nasze piękne stroje Kubusia i Tygryska 😉
Dziękujemy naszym strażakom OSP Kwiatków
Radkowi, Marcinowi, Rafałowi, Filipowi za pomoc w rozstawieniu stoiska i za zaprezentowanie Waszego auta.
Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam.
Do zobaczenia za rok !!! 😘