17/08/2025
Szanowni Państwo.
Po długich przemyśleniach i zważeniu różnych aspektów naszego życia zawodowego
i prywatnego, podjęliśmy trudną ale ważną decyzję i żegnamy się z HELP HEROICZNA EKIPA LOKALNEJ POMOCY.
Przez wiele lat naszej charytatywnej pracy mieliśmy przyjemność współpracować z super zaangażowanymi LUDŹMI, którzy wspólnie dążyli do osiągniecia sukcesu, jakim była i jest pomoc dla chorych i potrzebujących.
Doceniamy wszystkie doświadczenia, które zdobyliśmy i wszystkie ważne lekcje, jakich się nauczyliśmy.
Serdecznie dziękujemy również Dziewczynom z HELP, które nadal będą prowadzić HELP i pomagać: Katarzyna, Magda, Jadwiga, Renata, Agnieszka i Emilia.
Dziękujemy wszystkim SPONSOROM i DARCZYŃCOM, że nam zaufali i prosimy nadal dzielnie wspierajcie działania HELP - bo zawsze warto pomagać💚.
Bez DZIEWCZYN i bez wszystkich Dobrych LUDZI nie bylibyśmy w stanie osiągnąć tak wiele w pomocy charytatywnej.
Dziękujemy, że mieliśmy sposobność w HELP pomóc wielu OSOBOM, tym małym i tym dużym. To piękny czas i piękna lekcja.
Czasami jedno się zamyka, aby mogło otworzyć się nowe …
Na dalsze działania HELP wysyłamy całe morze dobrej energii i trzymamy kciuki za dalszą ciężką, ale mega potrzebną w tych czasach pracę. Będziemy wspierać i w miarę możliwości pomagać😊.
Jak to pięknie napisał kiedyś Albert Einstein : „ Nie pracuj, aby zdobywać nagrody.
Pracuj, by być wartościowym”.
Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkim ZDROWIA i prosimy wspominajcie nas dobrze😊: Agnieszka, Anita, Joanna, Artur, Ewa, Alina i Marta.