14/06/2026
Na zakończenie wczasów w Mielnie pojechaliśmy na wycieczkę do Darłowa i Darłówka. Było wspaniale, pogoda jak zwykle nas nie zawiodła, chociaż dzień rozpoczął się dzisiaj rzęsistym deszczem. Dziękujemy uczestnikom za dobry humor i świetną atmosferę, a organizatorce Grażynce za super organizację!
GW