08/04/2024
Chcemy podziękować wszystkim tym, którzy wzięli udział w wyborach🗳️. W szczególności dziękujemy serdecznie za głosy oddane ✅✍️na członków KWW Forum Samorządowe Prawicy. To dzięki Państwu udało nam się wprowadzić do Rady Miasta i Gminy dwóch członków Janusz Kurylak oraz Stanisław Florek.
Mimo zakończonych Wyborów Samorządowych my nie zwalniamy tempa💪 jesteśmy dla Państwa, dla naszej Małej Ojczyny jaką jest nasza Gmina i Powiat. Raz jeszcze bardzo dziękujemy za zaufanie.