09/04/2025
🔵 Witamy Was w nowej kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Nisku 2025-2027!
🔵 7 kwietnia w szkołach z terenu Gminy i Miasta Nisko odbyły się wybory, w których niżańska młodzież wybrała swoich przedstawicieli do MRM Nisko.
🔵 Chcemy przedstawić Wam listę osób, które uzyskały mandat radnego na nadchodzącą kadencję:
1. Klusek Sandra
2. Sądej Wiktoria
3. Kołodziej Amelia
4. Partyka Martyna
5. Warchoł Igor
6. Puk Anna
7. Niecałek Jakub
8. Słapczyńska Matylda
9. Burak Błażej
10. Kempa Julia
11. Maziarz Martyna
12. Dudzic Rafał
13. Zakrzewski Kamil
14. Kowalik Igor
15. Kwaśnik Mariusz
16. Holenia Veronika
17. Isachenko Artur
18. Weber Krzysztof
19. Nowak Adam
20. Mierzwa Magdalena
21. Kowal Weronika
(kolejność na podstawie okręgów wyborczych)
🔵 Warto zaznaczyć, iż czterech radnych z poprzedniej kadencji otrzymało reelekcję: Krzysztof Weber, Magdalena Mierzwa, Adam Nowak oraz Weronika Kowal, którzy reprezentują LO Nisko.
🔵 Gratulujemy wszystkim, którzy aplikowali na radnego, oraz tym, którzy nimi zostali. W nadchodzącym czasie zostaniecie poinformowani o dacie pierwszej sesji MRM Nisko w kadencji 2025-2027. Do zobaczenia! 🙋♂️