17/06/2026
14. czerwca na scenie Sali Rycerskiej nidzickiego zamku odbył się koncert pod tytułem „Stacja Baśniewo”. Wystąpili uczestnicy zajęć wokalnych Nidzickiego Ośrodka kultury pod kierownictwem instruktorów - Izabeli Fabisiak i Marcina Bąkowskiego w roli pianisty🎼🎹🙂 Zagrali także - Artur Jasiński na perkusji, Piotr Krzyżak na basie i Piotr Lejbt na gitarze🥁🎸
Atmosfera była bajkowa. Począwszy od pięknych strojów, poprzez repertuar ze słynnych produkcji kinowych dla najmłodszych, aż po radosny nastrój publiczności.
🌈☀️To był bajeczny czas.
Dziękujemy, że byliście z nami💚