18/04/2026
Dzień dobry.
Tu Kometka. Ciociu jolu nie płacz, nie smutaj... jest świetnie, mamy pyyszne żarełko i bardzo fajną ciocię Anię. Wiemy, że nas kochasz i będziesz odwiedzać. Z mężem Urwisem damy znać na stronce co u nas się dzieje i będziemy wstawiac dużo fotek. Ciocia Ania obiecała.
Na dzień dobry dostaliśmy zielony owiesek😍
Jak to w życiu czasem bywa, świnki zmieniaja domy tymczasowe. Zawsze myślimy tylko o ich dobru i wygodzie. Kometka ma teraz jeszcze bliżej do lecznic, ktore musi systematycznie odwiedzać.
Ale smutno nam bardzo, bo ta para jest wyjątkowa, a Kometka tak bardzo chwyta za serducho, że aż boli. Nikomu bym jej nie wydała, ale u Ani będzie mieć jak w niebie❤️