15/06/2026
11 czerwca mieliśmy wielką przyjemność wziąć udział w zorganizowanym przez Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie i Koło Naukowe Studentów Pedagogiki i Nauk o Rodzinie spotkaniu w ramach promocji projektu PUENTE! Wzięli w nim udział studenci ostatnich lat studiów w zakresie pedagogiki, tak więc osoby, które bezpośrednio skorzystają z efektów projektu. W trakcie spotkania rozmawialiśmy o wykorzystaniu projektu w pracy pedagoga oraz w polskim systemie edukacji. Dziękujemy za możliwość organizacji tego spotkania!