14/06/2026
✨ Za nami wyjątkowy wieczór! ✨
Nasz koncert charytatywny Koncert charytatywny- Trzepiecińska, Czyżykiewicz, Daukszewicz na rzecz budowy Ośrodka Wsparcia w Mistowie przeszedł już do historii, ale emocje, które mu towarzyszyły, pozostaną z nami na długo.
Był to wieczór pełen muzyki, poezji, humoru, wzruszeń i dobrej energii.
Joanna Trzepiecińska, Krzysztof Daukszewicz i Mirosław Czyżykiewicz stworzyli na scenie niezwykłą atmosferę, a publiczność po raz kolejny pokazała, że potrafi nie tylko świetnie się bawić, ale także wspierać ważne inicjatywy.
To jednak nie był tylko koncert. To było spotkanie ludzi, którzy wierzą, że razem można zrobić coś dobrego i potrzebnego.
W pierwszej kolejności chcemy podziękować-.
Arleta Wojciechowska-Kajak - pomysłodawczyni koncertu – perfekcyjnie zadbała o każdy detal imprezy. Dziękujemy za ogrom pracy, zaangażowanie, koordynację działań i serce włożone w przygotowanie tego wydarzenia. Pokazała, że jest fantastycznym organizatorem i koordynatorem działań, osobą pełną energii, determinacji i konsekwencji w dążeniu do celu. Dzięki swojej skuteczności, umiejętności łączenia ludzi wokół wspólnej idei oraz wierze w powodzenie tego przedsięwzięcia koncert mógł stać się rzeczywistością. Bez jej determinacji i zaangażowania ten koncert prawdopodobnie nigdy by się nie odbył.
Pagniemy podziękować fantastycznej Mariola Stańska.
To jeden z tych cichych bohaterów, których pracy często nie widać na pierwszym planie, a którzy mają ogromny wpływ na powodzenie całego przedsięwzięcia. Dziękujemy za jej pracowitość, niezawodność, operatywność i gotowość do działania zawsze wtedy, gdy była potrzebna pomoc.
To właśnie dzięki jej zaangażowaniu mogliśmy korzystać z sali koncertowej, która stała się miejscem naszego wydarzenia. Mariola była wsparciem w wielu praktycznych kwestiach organizacyjnych, dbając o sprawny przebieg działań i reagując tam, gdzie wymagała tego sytuacja. Jej zaangażowanie, życzliwość i skuteczność sprawiły, że wiele spraw mogło zostać dopiętych bez zbędnego chaosu.
Serdecznie dziękujemy naszym współorganizatorom – Stowarzyszenie Dom Muzyki oraz OSP Dębe Wielkie.
Szczególne podziękowania kierujemy do Andrzej "E-moll" Kowalczyk za pomoc w organizacji części artystycznej oraz zaproszenie tak znakomitych artystów.
Dziękujemy Pani Dyrektor Paulinie Rzewuskiej-Korycińskiej oraz całej społeczności Miejska Szkoła Artystyczna I stopnia im. Konstantego Ryszarda Domagały za bezpłatne udostępnienie sali koncertowej, życzliwość i otwartość na naszą inicjatywę.
Szczególne słowa podziękowania należą się Piotr Siła za prowadzenie konceru z ogromną klasą, profesjonalizmem i sercem.
Dzięki jego spokojowi, ciepłu, poczuciu humoru oraz umiejętności budowania relacji z publicznością wszyscy mogli poczuć się częścią czegoś wyjątkowego. Był nie tylko prowadzącym, ale również gospodarzem tego wieczoru i osobą, która w piękny sposób opowiadała o misji budowy Ośrodka Wsparcia w Mistowie. Na szczególne uznanie zasługują także licytacje prowadzone z humorem, lekkością i niezwykłą energią, które skutecznie zachęcały uczestników do wspierania naszej inicjatywy.
Podziękowania kierujemy również do Daniel NIedźwiedzki za profesjonalne przygotowanie nagłośnienia i oświetlenia koncertu. Choć praca realizatorów często pozostaje niewidoczna dla publiczności, to właśnie od niej w dużej mierze zależy odbiór całego wydarzenia. Dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu i dbałości o każdy detal koncert zyskał oprawę na najwyższym poziomie, pozwalając artystom i publiczności w pełni cieszyć się tym wyjątkowym wieczorem.
Dziękujemy wszystkim osobom, które pomagały podczas koncertu przy stoiskach i obsłudze wydarzenia. Szczególne podziękowania kierujemy do Edyta Niemiec, Monika Szczepaniak, Magdalenka Janik oraz Kinga Wysocka za wsparcie organizacyjne i pomoc podczas wydarzenia.
Serdeczne podziękowania kierujemy również do Mroczek oraz Katarzyna Magdalena Kawka za pomoc w organizacji koncertu i wsparcie podczas przygotowań. Dziękujemy za poświęcony czas, zaangażowanie i gotowość do działania wszędzie tam, gdzie była potrzebna pomoc.
Ogromne podziękowania kierujemy do Katarzyna Jonakowska za przygotowanie loterii. To właśnie dzięki jej pracy mogliśmy zaoferować uczestnikom setki atrakcyjnych nagród. Za tym sukcesem stały tygodnie przygotowań, dziesiątki rozmów, pozyskiwanie voucherów i ogromne zaangażowanie.
Dziękujemy Katarzyna Tomaszewska organizację poczęstunku oraz kwiatów. Wszystko było przygotowane z ogromną starannością i dbałością o szczegóły.
Dziękujemy także naszej fotografce Edyta M. Michalska za charytatywne wykonanie fotorelacji z koncertu. Dzięki jej pracy możemy wracać do najpiękniejszych momentów tego wieczoru i zachować je na dłużej w pamięci.
Dziękujemy Marice Cabaj i Patrycji Pałys za zadbanie o loterię.
Dziękujemy Marta Klukowska i Renata Piekarska ze las w słoiku.
A za piękne kosze serdecznie dziękujęmemy Mariola Wołoszka i Agnieszka Drozdowska.
Dziękujemy wszystkim osobom, które zdobywały fanty, nagrody i vouchery.
Nie chcemy wymieniać wszystkich nazwisk, bo moglibyśmy kogoś pominąć, a każdy wykonany telefon, każda rozmowa i każdy pozyskany voucher miały znaczenie.
Choć trzeba przyznać, że w tej kategorii prawdziwymi rekordzistkami były jak zwykle Katarzyna Jonakowska, Katarzyna Tomaszewska Monika Łokietek i Marta Mularczyk . 👏
Dziękujemy również nauczycielom, pracownikom, uczniom i rodzicom za przygotowanie rękodzieła, koszy upominkowych, lasów w słoikach i wielu innych przedmiotów, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.
Najważniejsze jest jednak to, że po raz kolejny przekonaliśmy się, jak wielu ludzi wierzy w ideę budowy Ośrodka Wsparcia w Mistowie i chce wspólnie z nami ją realizować.
Dziękujemy każdemu, kto kupił bilet, przekazał fant, voucher lub nagrodę, przygotował rękodzieło, wsparł organizację wydarzenia, wrzucił datek do puszki, zaprosił znajomych lub po prostu był z nami tego wieczoru.
❤️ Razem naprawdę możemy więcej. ❤️