14/04/2026
No troszkę spóźnione to nasze "ja****ko". Święta, rodzinne spotkania i wyjazdy, ale w końcu spotkaliśmy się w siedzibie naszego koła w dniu 14.04.26 w gronie najwierniejszych członków i opiekunów. Był pyszny żurek, ja****ko, przekąski.
P. prezes przedstawiła założenia pracy na ten rok a później dalsza integracja, wspólne rozmowy i
dyskusje.
Tak nam dobrze w naszym kole w gronie ludzi, którzy chcą być razem, potrafią i chcą że sobą być i spędzać wspólnie czas.
Dziękujemy za dziś i zapraszamy wszystkich członków do dalszej współpracy.