04/05/2026
2 maja 2026 r. obchodziliśmy Dzień Strażaka 🚒👨🚒👩🚒
Rozpoczęliśmy wspólną celebrację udziałem we Mszy Świętej, a następnie spotkaliśmy się w remizie na wspólnym świętowaniu ☕🍰🚒
Z okazji naszego święta życzymy wszystkim Strażakom bezpiecznej służby, skutecznych akcji, wytrwałości oraz satysfakcji z niesienia pomocy innym.
„Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”