15/04/2026
🎶💃🎻🎸🎶
🎶✨𝗦𝗼𝗯𝗼𝘁𝗮 𝘇 𝗳𝗼𝗹𝗸𝗹𝗼𝗿𝗲𝗺 𝘄 𝗥𝗼𝗴𝗼𝘇́𝗻𝗶𝗰𝘆✨🎶
𝟭𝟴 𝗸𝘄𝗶𝗲𝘁𝗻𝗶𝗮 𝗼 𝗴𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝗶𝗲 𝟭𝟱:𝟬𝟬 spotykamy się w 𝗥𝗲𝗺𝗶𝘇𝗶𝗲 𝗢𝗦𝗣 𝘄 𝗥𝗼𝗴𝗼𝘇́𝗻𝗶𝗰𝘆, gdzie odbędzie się wydarzenie pełne śpiewu oraz regionalnego klimatu.🌾
Na scenie wystąpią zespoły ludowe i śpiewacze z terenu Gmina Międzyrzec Podlaski oraz zaproszeni goście. W repertuarze usłyszymy pieśni tradycyjne, biesiadne i okolicznościowe - będzie swojsko, klimatycznie i bardzo muzycznie!❤️
Zapraszamy serdecznie!🎶