04/06/2026
Koło Gospodyń Wiejskich w Marzeninie 31 maja miało ogromną przyjemność uczestniczyć w IV Pikniku Kół Gospodyń Wiejskich w Ostrowie. Był to szczególny dzień, ponieważ był to debiut naszego Koła na tak dużym wydarzeniu.
Powiat Łaski - Dziękujemy za świetne przygotowanie imprezy, ciepłe przyjęcie i wspaniałą atmosferę, która towarzyszyła nam przez cały dzień. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego spotkania, pełnego życzliwości, integracji i dobrej zabawy.
Wracamy do domu bogatsi o nowe doświadczenia, inspiracje oraz piękne wspomnienia. Już dziś możemy powiedzieć jedno – wracamy za rok!
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i spędzili z nami choć chwilę. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!