Stowarzyszenie Jestem

Stowarzyszenie Jestem Stowarzyszenie JESTEM z Lublina działa od 2003 r., wspierając rozwój dzieci, młodzieży oraz osób starszych, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Nasze motto: „Jestem, więc potrzebuję Ciebie – Jestem, czyli chcę być dla Ciebie”

Współpraca to podstawa! 😊 Listopad był czasem obfitym w wydarzenia. Między innymi podjęliśmy i podpisaliśmy trzy porozum...
08/12/2025

Współpraca to podstawa! 😊

Listopad był czasem obfitym w wydarzenia. Między innymi podjęliśmy i podpisaliśmy trzy porozumienia o współpracy z fundacjami społecznymi.

Pierwszą z nich jest Fundacja Wartości Fundamentem, która zajmuje się doradztwem, organizowaniem szkoleń w zakresie rozwijania kompetencji na różnych płaszczyznach rozwoju. W Nowym Roku nasza kadra – zarówno szkolna, przedszkolna jak i Stowarzyszenie – będzie miała okazję podnieść swoje kompetencje miękkie w różnym zakresie: zarządzania czasem, zasobami ludzkimi i wieloma innymi obszarami. Nie możemy się doczekać! 😊

Kolejnymi dwiema fundacjami wspierającymi edukację, z którymi będziemy współpracować są: Lubelskie Stowarzyszenie Ekonomii Społecznej oraz Fundacja Rozwoju Społeczno-Oświatowego. Na bazie wspólnej wymiany doświadczeń skupimy się jako Stowarzyszenie na wspólnych projektach i inicjatywach kierowanych do uczniów, nauczycieli, rodziców, na promowaniu dobrych praktyk związanych z efektywnym uczeniem się oraz na wzajemnym wspieraniu się w zakresie promocji działań (media społecznościowe, strony internetowe, publikacje).

Ogromnie cieszymy się z nawiązanej współpracy i z Nowym Rokiem ruszamy z ciekawymi pomysłami. :)

Nasza konferencja zbliża się wielkimi krokami... Dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli się zapisać mamy dobrą wiadomość !...
14/11/2025

Nasza konferencja zbliża się wielkimi krokami... Dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli się zapisać mamy dobrą wiadomość ! Rejestracja została przedłużona do 15 listopada! ☺️ Link do rejestracji: https://szkolenia.jestem.org.pl/komunikat-ii-ramowy...

Serdecznie zapraszamy na konferencję "Drogi myślenia - sztuka mapowania myśli"! Już niebawem - 22 listopada 2025r. (sobota). 🥰 Gościem specjalnym konferencji będzie dr Natalia Kajka – specjalistka w zakresie metod efektywnej nauki, pracownik badawczo-dydaktyczny Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz założycielka Neuron Studio Twórczego Myślenia. Pani Doktor poprowadzi inspirujący wykład i warsztaty poświęcone praktycznym technikom mapowania myśli i rozwoju twórczego myślenia.

Poniżej ramowy program konferencji:
9.30 – 10.00 powitanie uczestników spotkania
10.00-11.30 część wykładowa
11.30-12.00 przerwa na kawę
12.00-13.00 panel dyskusyjny
13.00 – zakończenie konferencji
13.00-14.00 lunch dla osób biorących udział w warsztatach
14.00-16.00 warsztaty praktyczne dotyczące map myśli

Czekamy na Was! :)

Patronat medialny: Radio Lublin

Mamy świetną wiadomość! 😊 Nasze Stowarzyszenie otrzymało dofinansowanie do projektu pt. Rozwój Stowarzyszenia JESTEM dla...
14/11/2025

Mamy świetną wiadomość! 😊

Nasze Stowarzyszenie otrzymało dofinansowanie do projektu pt. Rozwój Stowarzyszenia JESTEM dla edukacji i wychowania w ramach 10.7 Budowanie potencjału organizacji społeczeństwa obywatelskiego w obszarze edukacji, Priorytetu X Lepsza edukacja, programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.

To oznacza, że z początkiem 2026 roku ruszamy z nowym projektem i nowymi działaniami, aktywnościami i pomysłami na rzecz rozwoju edukacji, nauki i wsparcia naszego młodego pokolenia!

Nie możemy się doczekać! 😊

10/10/2025

W dniu 15.09.2025r. w biurze naszego Stowarzyszenia JESTEM odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia JESTEM na wniosek Pani Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Bosko w Lublinie – Agnieszki Markiewicz. Na spotkaniu zostały omówione i podjęte uchwały dotyczące regulaminu: mundurków, przerw międzylekcyjnych dla uczniów, korzystania z dysku współdzielonego na platformie Google oraz dyżurów międzylekcyjnych. Uchwały zostały pomyślnie przyjęte.

Dodatkowo, pragniemy poinformować, że do naszego Stowarzyszenia oficjalnie dołączyli nowi Członkowie: Pani Paulina Lepionka oraz Pan Dominik Staszczuk. Ogromnie cieszymy się, że nasze Stowarzyszenie powiększa się, a młode osoby chcą podjąć z nami współpracę, abyśmy wspólnie mogli działać jako fundacja na rzecz rozwoju edukacji! 😊 Nowym Członkom życzymy wielu owocnych działań, satysfakcji ze wspólnej pracy oraz zapału do realizowania naszych celów! 😊 Dziękujemy, że jesteście z nami!

👍
07/10/2025

👍

📩 Zaproszenie do rejestracji na konferencję
„Drogi myślenia – sztuka mapowania myśli”

Jako szkoła, której organem prowadzącym jest Stowarzyszenie JESTEM, serdecznie zapraszamy na inspirującą konferencję poświęconą kreatywnemu myśleniu i sztuce mapowania myśli. Konferencja skierowana jest do nauczycieli, rodziców, specjalistów oraz edukatorów zainteresowanych nowoczesnymi metodami wspierania rozwoju i uczenia się dzieci.
To wydarzenie, podczas którego odkryjesz, jak rozwijać wyobraźnię, pamięć, inspirację i naukę, a także jak uczyć się myśleć nieszablonowo!

🗓 Data: 22 listopada 2025 r.
📍 Miejsce: hotel Hampton by Hilton Lublin, al. Kompozytorów Polskich 1

🎓 Warsztaty poprowadzi: dr Natalia Kajka, specjalizująca się w metapoznaniu, kreatywnym uczeniu się i technikach mapowania myśli. Autorka programu edukacyjnego „Mapy myśli w krainie neuronów”, gdzie realizatorem była właśnie nasza szkoła https://mapymysli.jestem.org.pl/etap-4/

📚 Szczegółowy plan konferencji już wkrótce!

🔵 Konferencja jest bezpłatna
Zapisz się już dziś – liczba miejsc jest ograniczona!
👉 Zarejestruj się, skanując kod QR z plakatu lub klikając w link rejestracyjny https://szkolenia.jestem.org.pl/konferencja-drogi-myslenia-sztuka-mapowania-mysli,78.html

Baw się dobrze, ucz się kreatywnie i nie bój się myśleć nieszablonowo!

Organizator: Stowarzyszenie JESTEM
Przy wsparciu: Komitetu do Spraw Pożytku Publicznego, NIW, PROO

Czy wieje, czy pada – pomagać wypada! 🍁Jedni kochają jesień, inni… wolą ją przespać. 😉 Ale wszyscy mamy coś wspólnego – ...
12/09/2025

Czy wieje, czy pada – pomagać wypada! 🍁
Jedni kochają jesień, inni… wolą ją przespać. 😉 Ale wszyscy mamy coś wspólnego – zakupy na nowy sezon: buty, kurtka, ciepła bluza czy książka, z którą zakopiesz się pod kocem. 😴

Robiąc zakupy online z FaniMani.pl, zapłacisz tyle co zawsze, a my otrzymamy darowiznę od Twoich zakupów. 💕 To prosty, bezpłatny sposób, by pomagać przy okazji codziennych zakupów w sieci!
https://fanimani.pl/jestem/

11/07/2025

🤗Przedszkole Niepubliczne "Akademia Wesołych Przedszkolaków" w Lublinie, ul.Nałkowskich 107/3u zatrudni pracowników na stanowisko:🤝

1. Nauczyciela wychowania przedszkolnego na pełny etat (40 godz/tyg.)

2. Pedagoga specjalnego w wymiarze 1/10 etatu (4 godz/tyg.)

✨Opis oferty pracy: Praca z dziećmi w grupie starszaków, w tym z dziećmi w zerówce. Prowadzenie zajęć ogólnorozwojowych dla wszystkich przedszkolaków w grupie dzieci młodszych i grupie dzieci starszych. Praca od zaraz z możliwością przedłużenia zatrudnienia w przyszłym roku.

🧰📜Wymagania: Studia o zgodnym kierunku: pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna, pedagogika specjalna, akceptacja systemu wychowawczego św. Jana Bosko, doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolny (min. 2 lata), umiejętność tworzenia kreatywnych i rozwijających zajęć dydaktycznych, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z innymi nauczycielami i pracownikami przedszkola.

Oferujemy:

🥰Przyjazną, bezpieczną atmosferę współpracy

💪Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach

🙌Ubezpieczenie grupowe pokrywane przez pracodawcę

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 26 sierpnia 2025r. Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected]

🌞 Gotowi na lato? Bo my tak! Zakupy plażowe, wakacyjne wyjazdy, klapki, okulary, krem z filtrem… to wszystko możesz kupi...
27/06/2025

🌞 Gotowi na lato? Bo my tak! Zakupy plażowe, wakacyjne wyjazdy, klapki, okulary, krem z filtrem… to wszystko możesz kupić online i przy okazji pomagać nam, zupełnie za darmo. 💚

Z Przypominajką FaniMani robisz codzienne zakupy online tak jak zawsze,💸 płacisz tyle samo, 🤝 a sklepy internetowe dzielą się zyskiem z naszą organizacją.

Twój portfel tego nie poczuje, a dla nas to realna pomoc. 🙌

Jak to działa?
1️⃣ Zainstaluj darmową i bezpieczną Przypominajkę FaniMani w swojej przeglądarce internetowej.
2️⃣ Wybierz naszą organizację do bezpłatnego wspierania. ❤️
3️⃣ Kupuj w ponad 1800 sklepach online.
4️⃣ Zawsze przed zakupami kliknij „Aktywuj darowiznę”, opłać transakcję i gotowe. ✅
Darowizna od zakupów online trafi do nas.

🛍️ Lato + zakupy + pomaganie = idealne połączenie. 🌞
Tutaj dowiesz się więcej: https://fanimani.pl/jestem/
Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Dziękujemy za to, że jesteście z nami i pomagacie nam działać, m.in. robiąc zakupy online razem z FaniMani.pl ❤️Każdy sp...
29/05/2025

Dziękujemy za to, że jesteście z nami i pomagacie nam działać, m.in. robiąc zakupy online razem z FaniMani.pl ❤️

Każdy sposób, w jaki pomagacie naszej organizacji jest bezcenny 😊 Również dzięki darowiznom od Waszych zakupów online możemy realizować nasze cele❣️

Jeśli chcecie dołączyć do grona osób, które pomagają nam w ten bezpłatny sposób, zainstalujcie Przypominajkę FaniMani oraz Aplikację na telefon i zacznijcie działać już dziś! https://fanimani.pl/jestem/.

To super sprawa! :)

Praca szuka człowieka! :)
27/05/2025

Praca szuka człowieka! :)

👍
13/05/2025

👍

Adres

Ulica Nałkowskich 107/3u
Lublin
20-470

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Stowarzyszenie Jestem umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij