31/03/2026
Dzisiaj w naszym ośrodku odbyło się wyjątkowe przedstawienie pt. „Jezus żyje”, przygotowane z okazji Świąt Wielkanocnych🌷
Spektakl został zaprezentowany przez naszych uczestników i był niezwykle wzruszający oraz pełen zaangażowania. Każda scena pokazała ogrom pracy, serca i talentu naszych aktorów. ❤️
Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Karoliny za przygotowanie pięknej inscenizacji oraz kostiumów. Dziękujemy za ogrom włożonej pracy, poruszającą oprawę i wspaniałą pracę terapeutyczną. 🌼
Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczestników!
Dziękujemy za emocje i tak wyjątkowe chwile!