29/05/2025
🚗 Fotorelacja z BEZPŁATNE JAZDY W ODTJ LUBLIN Z AUTOMOBILKLUB WSCHODNI W LUBLINIE realizowanego w ramach akcji „Bezpieczny Kierowca”.
Partnerem wydarzenia jest Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie”.